حدود قیمت: از 200 دلار به 2,500,000 دلار
محدوده متراژ: از 10 متر به 1,000 متر
ویژگی های دیگر

هدف ما این است که به مردم این امکان را بدهیم تا خانه رویایی خود را آسان تر از همیشه بیابند و فصل زیبایی از زندگی را به روی خود و خانواده خود بگشایند.

به املاک پوریا خوش آمدید

ما در املاک پوریا فرصت را مغتنم دیدیم تا شما را با دانش و اطلاعات دقیق نسبت به تغییر مکان و تغییر نگرش, برای زندگی زیبا و آسانتر قدرتمند سازیم.

با توجه به پیشرفت صنعت و حرفه مشاورین املاک و عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها،نیاز به ایجاد ساختاری حرفه‌ای و مدرن در این راستا به چشم می‌خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه‌ای در این صنعت کمتر مشاهده می‎‌گردد. لذا هدف اصلی و مهم املاک پوریا، با مدیریت جناب آقای پوریا نظری با سال ها تجربه کاری در زمینه خرید و فروش املاک براساس اصول حرفه ای، اعتماد، اطمینان و ارایه اطلاعات دقیق در جهت تحقق بخشیدن به خواسته شما عزیزان بنا نهاده شده است. املاک پوریا توجه به جزئی ترین خواسته شما مشتریان عزیز ،در امر خرید و فروش املاک  همیشه و هر لحظه حامی و حافظ منافع شما خواهد بود.

خدمات ما

image-box-01

اخذ شهروندی

image-box-02

خرید ملک

image-box-03

خدمات مشاوره

اعتماد، اصلی ترین رکن ارتباط ما با مشتریان است و همیشه در تلاشیم، تا با رفتار صادقانه و انجام کار درست اعتماد شما را به دست آوریم.

مقایسه