دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول

647,000 دلار

شرح

لوکیشن پروژه

دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول در قسمت آسیایی شهر استانبول در خیابان بغداد واقع شده است. دارای دید عالی و ویوی بسیار دلنشینی دارد. و یکی از محیط های خانوادگی استانبول محسوب می‌شود

ویژگی‌های پروژه

 در ساخت دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول از بهترین معماران برای طراحی،  همچنین بهترین متریال و به روز ترین تکینک های ساخت استفاده شده است و فضایی لوکس و مدرن را برای شما فراهم کرده است.

این پروژه دارای 180واحد مسکونی، 100 واحد اداری و 100 مغازه می‌باشد که متراژ واحدها در این پروژه  متغییر می‌باشد و تعداد اتاق ها از 1 تا 5 خواب نیز طراحی شده است.

هر واحد دارای پارکینگ، انباری ،سیستم سرمایشی و گرمایشی، تراس، استخر رو باز، پارکینگ مهمان، سالن اجتماعات و … می‌باشد.

ویژگی‌های واحد دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول

این پروژه با متراژ 250متر، 4 اتاق خواب ، 1 اتاق مستر،  2 حمام ، 2 تراس، دارای نورگیر عالی و  همچنین کف آن از جنس و متریال عالی میباشد.

دسترسی‌های محلی ملک

با توجه به منطقه این پروژه دسترسی محلی شما بسیار راحت خواهد بود. این منطقه دارای اتوبوس، تاکسی و همچنین خطوط مترو نیز میباشد.شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر  مقاله خیابان بغداد استانبول را مطالعه فرمایید.

و از مناطق لوکس و بسیار پرطرفدار خرید و سرمایه گذاری در استانبول می باشد . برای اطمینان از شرایط ملک با ما در تماس باشید

نحوه خرید ملک

پروژه  دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول فروش میباشد و شما میتوانید همین حالا اقدام به خرید ملک کنید.

املاک پوریا با مدیرت جناب نظری دارای سالها تجربه در زمینه خرید ملک در استانبول می‌باشد شما میتوایند برای مشاوره رایگان، بازدید از ملک و همچین خرید انواع ملک مسکونی مورد نظر خود، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مد نظر داشته باشید به علت تغیرات و نوسانات قیمت دلار و با توجه به قوانین موجود در کشور ترکیه مبنی بر ارزشگذاری دلاری ملک ، همواره برای اطلاع دقیق از شرایط و قیمت در تماس باشید

تیم ما با حفظ منافع شما در کنار شما خواهد بود تا خانه رویایی خود را تهیه کنید.

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر:  538732033-0090

بررسی اجمالی

جزئیات

مقایسه