خرید ملک در منطقه ماسلاک استانبول

خرید ملک در منطقه ماسلاک استانبول

یکی از بهترین و شناخته‌ شده‌ترین مناطق شهر استانبول، منطقه ماسلاک می‌باشد. ایرانیان بسیار زیادی در سال‌های گذشته این منطقه را برای خرید خانه در نظر داشته اند. اگر قصدخرید ملک در استانبول را دارید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید. منطقه ماسلاک استانبول در ساحل غربی تنگه بسفر قرار گرفته است. در واقع بخش آسیایی ترکیه را از بخش اروپایی آن جدا می‌کند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این منطقه، نزدیکی آن به جنگل بلگراد می‌باشد. این جنگل یادآور تاریخ سلاطین ترکیه می‌باشد. 

بهتر است بدانید این منطقه هر روز در حال پیشرفت می‌‌باشد، و برخی افراد از سراسر دنیا در سال‌های گذشته به سرمایه گذاری در این منطقه اقدام کرده‌اند. این منطقه، منطقه‌ای بسیار زیبا و مرتفع است. افرادی که در این منطقه زندگی می‌کنند، اکثرا ثروتمند بوده، و بهتر است بدانید که منطقه ماسلاک، از سومین مناطق گران قیمت ترکیه محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی بیشتر این منطقه بپردازیم.

بررسی منطقه ماسلاک و موقعیت جغرافیایی آن

بررسی منطقه ماسلاک و موقعیت جغرافیایی آن

منطقه ماسلاک استانبول به عنوان نگین درخشان منطقه‌ای سرسبز شناخته شده است. این منطقه در شمال شهر استانبول قرار دارد. موقعیت جغرافیایی این منطقه نیز از نظر لوکیشن و دسترسی‌های آن دارای جایگاهی فوق‌العاده است. ناگفته نماند در منطقه ماسلاک استانبول، خط مترو نیز مشغول به فعالیت می‌باشد. در بحث حمل و نقل، یکی از نکات ویژه‌ای که مورد توجه قرار گرفته است، وجود خط مترو در این منطقه است. این منطقه در نزدیکی بزرگراه اروپا یا همان اتوبان E80 واقع شده است. 

با این وجود کار حمل و نقل و دسترسی افراد از مناطق غربی و شرقی استانبول را ساده کرده است. منطقه ماسلاک در جایگاه مطلوبی قرار گرفته است، زیرا؛ با پل‌های متصل‌کننده اروپایی به آسیایی فاصله کمی دارد. فاصله این منطقه با مناطق لِوِنت و شیشلی، تنها چند دقیقه است. این مناطق هر دو از پرجاذبه‌ترین و لوکس‌ترین مناطق ترکیه محسوب می‌شوند. از آن رو که ماسلاک بر روی کمربند امن زلزله قرار دارد، باعث شده مهندسان با خیال راحت در این منطقه به ساخت برج‌های مرتفع بپردازند.

درباره منطقه شیشلی استانبول بیشتر بدانید

 

منطقه ماسلاک استانبول گردشگریمراکز خرید و دسترسی‌های محلی

به طور کلی در قدم به قدم شهر استانبول مراکز خرید بسیاری وجود دارد، که چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها در منطقه ماسلاک استانبول قرار دارند. از آن رو که این منطقه، منطقه‌ای مدرن و تازه تاسیس است، تمامی مراکز خرید موجود در آن نیز مدرن، بزرگ و مجلل می‌باشند. مرکز خرید ایستینیه پارک، یکی از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مراکز شهر استانبول ترکیه می‌باشد. مراکز خرید دیگری همچون مرکز خرید وادی، مرکز خرید یونیک و استانبول نیز در این منطقه قرار دارند.

یکی از مهم‌ترین مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید وادی استانبول می‌باشد. البته باید بدانید که این مرکز خرید از نظر برندهای معتبر به پای ایستینیه نخواهند رسید. مرکز خرید وادی علاوه بر فروشگاه‌های تجاری و مغازه‌های لوکس، دارای محوطه بازی برای کودکان، استخرهای سرپوشیده و باز، رستوران‌های بین‌المللی و کافه نیز می‌باشد. مرکز خرید دیگری که در این منطقه وجود دارد و به آن اشاره شد، مرکز خرید یونیک استانبول است. یکی از زیباترین مراکز خرید استانبول، یونیک می‌باشد. این مرکز خرید همیشه میزبان نمایش‌های تئاتر و کنسرت‌های پر هیاهو است.

خرید ملک در منطقه ماسلاک استانبول

منطقه ماسلاک استانبول را قسمت اروپایی این شهر می نامند و آسمان خراش های بسیاری در این منطقه احداث شده است.خانه هایی که در این قسمت از شهر استانبول ساخته شده اند دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر نقاط هستند. از طرفی خانه های احداث شده از امکانات رفاهی مناسبی همچون پارکینگ و استخر های روباز برخوردار هستند که بر قیمت خانه ها اثرگذار می باشد. برای خرید ملک در استانبول میتوانید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحوه راهنمایی کنند.

پنج خوابه ماسلاک اروپایی استانبول

پیش فروش

سه خواب ماسلاک اروپایی استانبول

پیش فروش

خرید آپارتمان در منطقه ماسلاک استانبول

منطقه ماسلاک به بخش اروپایی استانبول مشهور می باشد و به همین دلیل نیز شباهت بیشتری به کشور های قاره اروپا دارد و عمدتا نیز از آپارتمان ها و آسمان خراش های بسیار تشکیل شده است.

آپارتمان های ساخته شده دارای انواع امکانات رفاهی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند و به دلیل مجاورت با جنگل های بلگراد دارای منظره بسیار مناسبی نیز می باشند. نگهداری حیوانات خانگی برای این قسمت از شهر نیز بلامانع می باشد. منطقه ماسلاک استانبول یکی گران ترین منطقه شهر به شمار می رود، بنابراین بهتر است تا به دنبال خرید آپارتمان ارزان قیمت نباشید.

وجود امکانات رفاهی مناسب، دسترسی های محلی و سیستم حمل نقل و همچنین دسترسی داشتن به جنگل های سرسبز و زیبای بلگراد از نقاط قوت این منطقه می باشد و سبب جلب توجه مهاجرین و سرمایه گذاران به این منطقه از شهر استانبول می گردد.برای خرید آپارتمان در استانبول با املاک پوریا تماس بگیرید

اجاره آپارتمان در منطقه ماسلاک استانبولاجاره آپارتمان در منطقه ماسلاک استانبول

لوکس بودن و داشتن امکانات رفاهی بر اجاره بهای منطقه ماسلاک ترکیه اثر گذاشت}ه است. همچون هزینه بالای خرید خانه یا آپارتمان در این منطقه، اجاره بها نیز نسبت به بخش های دیگر شهر استانبول بسیار بالاتر می باشد.

اجاره بها به امکانات، متراژ واحد مسکونی و امکاناتی که دارد مانند استخر یا پارکینگ نیز بستگی دارد و متناسب با آن تغییر پیدا می کند.

قیمتی که برای اجاره آپارتمان در ماسلاک ترکیه نیاز است متفاوت است. بسته به توافقی که میان مستاجر و موجر امضا می شود، می توان اجاره بها را به صورت ماهیانه یا به صورت سالانه پرداخت نمود.

محله منطقه ماسلاک استانبول

محله های ماسلاک

منطقه ماسلاک استانبول در شمال شهر استانبول واقع شـده است و در قسمت اروپایی قرار دارد. ماسلاک خود زیر مجموعه منطقه سارییر می باشد و با محله های کایتحانه و لونت و ساریر  ارتباط دارد.

تقریبا 200 هزار نفر جمعیت افرادی است که در منطقه ماسلاک سکونت دارند. محله هایی که در ماسلاک وجود دارند از لحاظ کیفیت زندگی و امکانات در بهترین شرایط هستند و سطح بالایی دارند.

معروف ترین محله های ماسلاک

معروف محله و قسمت های ماسلاک استانبول مربوط به نقاطی است که مراکز خرید مهم در آن ها واقع شـده است.

ایستینیه پارک یکی دیگر از مراکز مهم و معروف در محله ماسلاک ترکیه است، یکی از مجلل ترین مراکز خرید که در 4 طبقه احداث شـده است. بسیاری از برند های مطرح پوشاک همچون گوچی، پردا، شنل و… در این مرکز خرید حضور دارند. در طبقه های دیگر این مرکز لوازم خانگی و وسایل برقی و رستوران و کافه برای استراحت پیش بینی شـده است و می توان استفاده نمود.

یکی دیگر از معروف ترین محله ها در ماسلاک، محله رستوران نصرت می باشد که شهرت فراوانی را در سطح جهان کسب نموده است و گردشگران بسیاری را به خود جلب می نماید.

گردشگری منطقه ماسلاک استانبول

گردشگری ماسلاک استانبول

علاوه بر آسمان خراش ها و بناهای لوکس موجود در این قسمت از شهر استانبول، جاذبه های گردشگری دیگری نیز وجود دارد. کاخ ماسلاک و استادیوم ترک تلکام دو مورد از مکان های بسیار دیدنی منطقه ماسلاک استانبول به شمار می روند.

  • کاخ ماسلاک
  • کاخ ماسلاک به زمان سلطان عبدالعزیز در زمان امپراطوری عثمانی باز می گردد. این بنا ترکیبی از چند کاخ می باشد که برای زمان شکار از آن استفاده می شـده است. علاوه بر زیبایی بصری که کاخ دارد، رستوران ها و کافه هایی که در کنار این بنای تاریخی ساختـه شـده است بر زیبایی آن افزوده است.

 

  • استادیوم ترک تلکام
    اگر جزو فوتبال دوستان باشید، بدون شک نام تیم فوتبال گالاتاسرای را شنیـده اید؛ ورزشگاه 50 هزار نفره ترک تلکام، استادیوم خانگی تیم گالاتاسرای می باشد که در سال 2011 در چهار طبقه ساختـه شـده است.
    این استادیوم نیز بر زیبایی های منطقه ماسلاک استانبول افزوده است؛ به خصوص در شب هایی که بازی های فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا این استادیوم برگزار می شود با نورپردازی هایی که انجام می شود منظره ای بسیار دیدنی خلق می نماید.

کلام آخر

یکی از نکات منفی در منطقه ماسلاک، این است که؛ اگر شما به دنبال منظره دریا در استانبول هستید، باید بگوییم این منطقه برای شما مناسب نیست. زندگی در این محله می‌تواند بسیار جذاب باشد، زیرا شما با کمی پیاده روی می‌توانید به مناطق طبیعی و سرسبز دسترسی داشته باشید، و لذت ببرید‌.

از این رو که این محله یک منطقه تجاری بزرگ است، تعداد افرادی که چه در مرکز آن و چه در مناطق اطراف زندگی می‌کنند، روز به روز بیشتر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ملک در این منطقه با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه