خرید ملک در منطقه لونت استانبول + اخذ پاسپورت

خرید ملک در منطقه لونت استانبول + اخذ پاسپورت

 منطقه لونت استانبول اولین بار برای قشر مشخصی از مردم، همچون معلمان، کارمندان و برخی از مشاهیر طراحی شد. این منطقه یکی از اصلی ترین محله های فعال استانبول به شمار رفته و دارای زیبایی های بسیاری می باشد. محله لونت به طور کلی شامل پنج بخش بوده و از سمت شمال نیز با منطقه ماسلاک مرتبط است. پروژه های آسمان خراش جذاب و خیره کننده این شهر، دلیل دیگری بر افزایش شهرت آن شده‌ اند همچنین مهاجرانی را به خود جذب کرده است اگر قصد خرید ملک در استانبول را دارید میتوانید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید، تا به بررسی این محله و مزایای آن بپردازیم. 

محله لونت در کجا واقع شده است؟

از نظر جغرافیایی، منطقه لونت در بخش اروپایی استانبول قرار دارد و از طرف شمال به منطقه  بشیکتاش، از جنوب به منطقه ماسلاک و از شمال غربی به آرناووت کوی مشرف است. ضمن اینکه این منطقه، تحت نظارت شهرداری بشیکتاش قرار دارد. البته لونت پنجم به شهرداری ایوب سلطان تعلق داشته و دارای مناطق ساحلی و جنگلی بسیاری می باشد. هر چند که مساحت و جمعیت این محله کم است، اما به دلیل واقع بودن در تقاطع جاده های اصلی استانبول، موقعیت بسیار مناسبی دارد. منطقه لونت در استانبول از طریق راه های جاده ای به پل های بسفر و فاتح نیز متصل بوده و نقش واسطه میان بخش اروپایی و آسیایی استانبول را ایفا می کند.

درباره تفاوت قسمت اروپایی و آسیایی استانبول بیشتر بخوانید

راه های ارتباطی و حمل و نقل در محله لونت به چه صورت است؟

این محله به منزله موقعیت بسیار مناسبی که دارد، دارای شبکه های حمل و نقل بسیار مدرن و مجهزی می باشد، که انتقال به بخش های مختلف را برای ساکنین آن آسان کرده است. این محله تمامی ابزار های حمل و نقل موجود در ترکیه را دارا بوده، که از جمله آنها می توان به مترو اشاره کرد. ایستگاه های مترو متعددی از جمله ایستگاه دانشگاه بسفر در آن وجود دارند، که به بخش های مختلف این محله راه پیدا می کنند. 

 مراکز تجاری-تفریحی و فروشگاه های محله لونت

منطقه لونت در استانبول دارای فروشگاه ها و مراکز تجاری بسیار بزرگی می باشد. از جمله مهم ترین فروشگاه ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • فروشگاه کنیون

این فروشگاه یکی از معروف ترین و زنده ترین مراکز تجاری شهر بوده و در مرکز آن واقع شده است. بیش از ۱۶۰ مغازه در آن قرار گرفته اند، که طیف وسیعی از محصولات مورد نیاز مشتریان را ارائه می دهند.

  • فروشگاه لونت 

یکی دیگر از فروشگاه های مهم این محله، فروشگاه لونت می باشد، که دارای مساحت زیادی نیز است. در این فروشگاه چهار طبقه وجود داشته، که در هر یک تعداد زیادی از مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و سینماهای مختلفی وجود دارند. 

مراکز فرهنگی لونت

 اگر طرفدار مراکز فرهنگی هستید، منطقه لونت در استانبول برخی از مهم ترین مراکز فرهنگی ترکیه و جهان را در خود جای داده است. برخی از آنها عبارتند از:

  • مرکز فرهنگی سانات

این محل که یکی از مهم ترین اماکن فرهنگی ترکیه و جهان بشمار می رود، دارای تئاترهایی است که نمایش های بسیاری از فرهنگ باستانی ترکیه را اجرا می کنند. البته تئاترهای مدرن نیز در این محل برگزار می شوند.

  • تئاتر سانهی استانبول

اگر می خواهید نمایش هایی درباره ادبیات و فرهنگ ترکیه و جهان ببینید، حتما باید سری به تئاتر سانهی  بزنید. این محل بسیار بزرگ بوده و تماشاچیان بسیاری را در خود جای می دهد.

هرـچه باید درباره خرید ملک در منطقه ساریر استانبول بدانید

دانشگاه ها و مدارس محله لونت استانبول

جالب است بدانید که منطقه لونت  استانبول، بیشترین نرخ دانش آموختگان دانشگاهی در ترکیه را دارد. حدوداً ۳۴ درصد از جمعیت این منطقه متشکل از دانش آموختگان دانشگاهی بوده و همچنین دارای مدارس بسیاری در مقاطع مختلف نیز می باشد. حدودا نه دانشگاه در این منطقه واقع شده اند، که از جمله مهم ترین آنها می توان به دانشگاه بسفر، گالاتاسرای، دانشگاه فنی یلدیز و دانشگاه معمار سینان اشاره کرد. ضمن اینکه دانشگاه بسفروس این منطقه، طبق رتبه بندی دانشگاه جهانی در سال 2013-2014، در بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.اگر شما هم قصد خرید ملک در این منطقه را دارید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

بیمارستان ها و مراکز درمانی لونت

منطقه لونت  استانبول از لحاظ وجود مراکز درمانی نیز بسیار غنی بوده و دارای مراکز بهداشتی، کلینیک های رایگان، مشاوره پزشکی، خدمات اورژانس 24 ساعته، کلینیک های دندانپزشکی و بهداشتی و بیمارستان های خصوصی لونت و باپیندیر می باشد.

خرید ملک در منطقه لونت استانبول

خرید ملک در این منطقه یکی از سرمایه‌گذاری‌ های بسیار سودمند است. منطقه لونت دارای بازار املاک بسیار پر رونق است و از امنیت اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است. جامعه ساکن در منطقه لونت استانبول یکی از جوامع سطح بالا در ترکیه محسوب می ‌شوند و خرید ملک در این منطقه می ‌تواند ارتباطات گسترده ‌ای برای سرمایه‌گذار ایجاد کند. البته باید به این نکته بسیار مهم توجه داشت که خرید ملک در منطقه لونت استانبول نیازمند سرمایه‌ گذاری نسبتاً بالایی است اما مزیت ‌هایی همچون اخذ شهروندی و ویزای سرمایه‌ گذاری به همراه دارد.

مزیت اصلی خرید ملک در منطقه لونت استانبول

 

دوبلکس پنج خوابه بیوک چکمجه

پیش فروش

واحدهای پنج خواب دوبلکس این پروژه 230 متر مربع است. این پروژه شامل دو بلوک ساختمانی و ۱۰۲ واحد در منطقه بیوک چکمجه استانبول است و تحویل آن در ژوئن ۲۰۲۴ اعلام شده است. قیمت واحد پنج خواب دوبلکس از 490000 دلار تا 520000 دلار متغیر می باشد. ویژگی‌های پروژه پروژه شامل ۱۰۲ واحد مسکونی […]

230 متر
1
1
بیوک چکمجه چهارخوابه دوبلکس

پیش فروش

این پروژه در حال ساخت شامل دو بلوک ساختمانی و ۱۰۲ واحد در منطقه بیوک چکمجه استانبول است و واحدهای چهارخواب دوبلکس این پروژه 205 متر مربع است. تحویل آن در ژوئن ۲۰۲۴ اعلام شده است. قیمت واحد چهارخواب دوبلکس از 450000 دلار تا 47 0000دلار متغیر می باشد. ویژگی‌های پروژه پروژه شامل ۱۰۲ واحد […]

205 متر
1
1
سه خوابه خاص مناسب شهروندی بیوک چکمجه

پیش فروش

این پروژه در حال ساخت شامل دو بلوک ساختمانی و ۱۰۲ واحد در منطقه بیوک چکمجه استانبول است و تحویل آن در ژوئن ۲۰۲۴ اعلام شده است. واحدهای سه خواب این پروژه از 160 تا 180 متر مربع موجود است. قیمت واحد سه خواب بر اساس متراژ از 290000 دلار تا 450000 دلار متغیر می […]

180 متر
1
1

سرمایه گذاری برای خرید خانه در استانبول

سرمایه‌ گذاری در خرید آپارتمان در ترکیه خصوصاً در منطقه لونت استانبول یکی از پر متقاضی ‌ترین روش ‌های سرمایه‌ گذاری در ترکیه است. نکته بسیار مهم و قابل‌توجه این است که منطقه لونت دارای آسمان ‌خراش ‌ها و ساختمان‌ های بسیار زیادی است و از همین جهت گزینه ‌های بسیار متفاوت و گوناگونی برای سرمایه ‌گذاران وجود دارد. یکی از مزیت ‌های خرید آپارتمان در منطقه لونت استانبول را می‌ توان دسترسی گسترده به بازاری امن و پررونق برای تجارت و ایجاد کسب‌ و کار های متفاوت عنوان کرد.

زیرساخت ‌های مدرن و شاخص شروع کسب ‌و کار مناسب زمینه را برای تأسیس کسب ‌و کار و سرمایه ‌گذاری در فرصت‌ های تجاری این منطقه را به یکی از بهترین مناطق تجاری استانبول تبدیل کرده است. نکته مهمی که باید حتماً در نظر داشت این است که سرمایه ‌گذاری جهت خرید آپارتمان در منطقه لونت استانبول نیازند تأمین مالی نسبتاً بالایی در مقایسه با دیگر مناطق استانبول است.

اجاره آپارتمان در منطقه لونت استانبول

اجاره آپارتمان در منطقه لونت استانبول

با توجه‌ به اینکه قیمت خرید ملک و آپارتمان در این منطقه بسیار زیاد است و نیازمند تأمین مالی گسترده ‌ای است اما همچنان روش‌ های دیگری نیز برای حضور در این منطقه وجود دارد. بهترین روش که می ‌توان آن را جایگزین خرید عنوان کرد اجاره آپارتمان در منطقه لونت استانبول است. البته باید در نظر داشت که به علت مزیت‌ های بسیار زیاد املاک موجود در این منطقه همچنان هزینه ‌های بالایی نسبت به دیگر مناطق استانبول باید پرداخت کرد. نکته مهم اما تفاوت گسترده بین این هزینه ‌ها در بحث خرید و اجاره است.

نکته بسیار مهم و قابل ‌توجهی که باید در نظر داشت این است که خرید ملک در منطقه لونت استانبول اگرچه دارای هزینه ‌های نسبتاً بالایی است اما در بلند مدت بسیار سودآور خواهد بود. در مقابل نیز اجاره آپارتمان به‌ عنوان راهکاری کوتاه‌ مدت بسیار مناسب است اما در گذر زمان نتیجه مناسبی در برنخواهد داشت.

محله‌های لونت استانبول

منطقه لونت استانبول به ‌عنوان یکی از محله ‌های استانبول در نظر گرفته می ‌شود که در سطح کشور ترکیه به قطب اقتصادی و تجاری این کشور مشهور شده است. در منطقه لونت استانبول برخی از ساختمان ‌های تجاری که در مجاورت یکدیگر هستند منطقه تجاری لونت را تشکیل می ‌دهند. از طرفی دیگر آسمان‌ خراش ‌ها و آپارتمان‌ های مسکونی نیز بخش شهری و مسکونی این منطقه از شهر استانبول را تشکیل داده‌اند. محله‌های لونت استانبول دارای تفاوت‌ های چندانی نیستند.

همان‌ طور که پیش ‌تر نیز گفتیم مزیت‌ های بسیار زیادی در این منطقه وجود دارد که ساکنان آن می ‌توانند از آن بهره‌ مند شوند. یکی از این مزیت ‌ها که دارای اهمیت بسیار قابل ‌توجهی است امنیت اجتماعی موجود در این منطقه است. وجود مراکز تفریحی، خدماتی و درمانی پیشرفته نیز از دیگر مهم ‌ترین مزیت ‌های حضور و زندگی در این منطقه از شهر بزرگ و تاریخی استانبول است.

خلاصه مطالب و نتیجه‌گیری

بررسی مزیت ‌ها و هزینه ‌های سرمایه ‌گذاری در منطقه لونت استانبول دید مناسب و درک درستی به افراد در این زمینه می‌ دهد. سرمایه ‌گذاری در این منطقه می ‌تواند به ‌عنوان یک سرمایه ‌گذاری بلند مدت که مولد نیز است در نظر گرفتـه شود. به‌ عنوان نمونه می ‌توان با خرید آپارتمان در این منطقه و اجاره دادن آن به متقاضیان منتفع شد. در این صورت با گذر زمان از طریق افزایش قیمت می ‌توان سود مناسبی کسب کرد و با اخذ اجاره نیز می ‌توان جریان درآمدی فعالی را ایجاد کرده و از آن بهره‌ مند شد.املاک پوریا با داشتن سالها تجربه در زمینه خرید ملک در استانبول در کنار شما خواهد بود تا خانه مد نظر خود را خریداری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه