منطقه بشیکتاش استانبول

منطقه بشیکتاش استانبول

 بررسی مزایای خرید ملک در منطقه بشیکتاش استانبول

استانبول یکی از شهرهای گردشگری در کشور زیبای ترکیه محسوب می شود که هر ساله مهاجران و گردشگران بسیاری را به سمت خود سوق می دهد. این شهر دارای منطقه های گوناگونی می باشد که از نمونه آن ها می توان به منطقه بشیکتاش استانبول اشاره کرد. این منطقه دارای موقعیت جغرافیایی بسیار عالی بوده و به همین خاطر از محبوبیت خاصی برخوردار است. 

دسترسی های محلی و موقعیت جغرافیاییدسترسی های محلی و موقعیت جغرافیایی

اگر بخواهیم موقعیت جغرافیایی این منطقه فوق العاده را برای تان شرح دهیم، باید بگوییم که این منطقه در قسمت اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه در کنار یک مسیر ابی قرار دارد و به همین خاطر سالانه افراد بسیاری زیادی به دیدن از آن می پردازند و تجربه خوشایندی را برای خود به ارمغان می آورند. در کنار منطقه بشیکتاش استانبول ترمینال عمومی اتوبوس و همچنین کشتی های کوچک تفریحی وجود دارند که می توان به خوبی آن ها را مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل برای مهاجران یکی از مناطقی محبوب برای خرید ملک میباشد. اگر قصد خرید ملک در استانبول را دارید املاک پوریا با سالها تجربه در زمینه خرید ملک در کنار شما خواهد بود.

تاریخچه در منطقه بشیکتاش استانبول

اگر بخواهیم تاریخچه این منطقه را برای تان شرح دهیم، باید بگوییم این منطقه قدمت 1000 ساله داشته و از منطقه های قدیمی استانبول محسوب می گردد. باید بدانید این منطقه از ابتدا در استانبول قرار نداشت و مقدار زیادی فاصله میان آن ها بوده. لازم به ذکر است دیواری به دور این منطقه چیده شده بود که آن را از استانبول جدا می کرد. 

یکی از دلایلی که سبب می گردید منطقه بشیکتاش استانبول در اوایل مورد استقبال قرار نگیرد، ناامنی بسیار آن بود. پس از به سلطنت رسیدن روم شرقی، بشیکتاش به یک روستای کوچک تبدیل شده و افراد بسیاری در آن برای زندگانی مستقر شدند. هنگامی که امپراطوری عثمانی شروع به سلطنت کردند، این منطقه را به طور کامل به تصرف خود درآورد و توانست نام بشیکتاش را روی آن بگذارد. 

جاذبه های گردشگری این منطقهجاذبه های گردشگری این منطقه

اگر قصد خرید ملک در این منطقه دارید، بهتر است از جاذبه های گردشگری آن به خوبی آگاه باشید. از نمونه جاذبه های گردشگری منطقه بشیکتاش استانبول می توان به کاخ دولما باغچه، کاخ ییلدیز، قصر چیرگان، موزه نیروی دریایی، پارک ییلدیز، مقبره بارباروسا و… اشاره نمود. تمامی این جاذبه ها می توانند لحظات خوش و بی نظیری را برای افراد به ارمغان آورده و کمی از روزمرگی های آن ها بکاهد. همچنین باید توجه داشته باشید هتل های بسیاری در این منطقه وجود داشته که افراد می توانند با توجه به بودجه شان یکی از آن ها را انتخاب نموده و در آن مستقر شوند. همچین میتوانید از مشاوران خبر در زمینه خرید آپارتمان در استانبول کمک بگیرید املاک پوریا با داشتن کادری مجرب در کنار شما خواهد بود تا با توجه به نیاز خود بهترین ملک را خریداری کنید.

بررسی مراکز درمانی و تفریحی

بسیاری از افراد تمایل دارند تا منازلشان نزدیک به مراکز خرید و درمانی باشد تا بتوانند به راحتی به خرید بپردازند. مراکز خرید اکمرکز، مال آف، توریوم و… به این منطقه بسیار نزدیک بوده و می توان به راحتی با استفاده از مترو و اتوبوس ها به آن ها دست یافت. علاوه بر مراکز خرید، مراکز درمانی مناسبی در منطقه بشیکتاش استانبول وجود داشته و افراد می بایست از این بابت خیالشان راحت باشد.

مزایای خرید ملک در منطقه بشیکتاش استانبولمزایای خرید ملک در منطقه بشیکتاش استانبول

یکی از نکاتی که افراد می بایست آن را مد نظر شان قرار دهند، خرید ملک در این منطقه می باشد. همه ما می دانیم که بشیکتاش یکی از منطقه های رو به رشد استانبول بوده و اکثر افراد برای سرمایه گذاری آن را انتخاب می کنند. منازل و ویلاهای بسیاری در حال ساخت در منطقه بشیکتاش استانبول می باشد که افراد با خرید آن ها می توانند آینده خود و فرزندان شان را تضمین کنند. برخی از مزایای خرید ملک در این منطقه عبارت اند از:

اخذ اقامت ترکیه

یکی از مهم ترین مزیت هایی که خرید ملک در استانبول برای شما به ارمغان می آورد، اخذ اقامت کشور ترکیه است. شما با توجه به بودجه خود میتوانید اقامت و یا شهروندی ترکیه را اخذ کنید که تفاوت هایی با هم دارند. در مقاله تفاوت اقامت و شهروندی ترکیه به طور کامل توضیح دادیم.

 دقت داشته باشید گرفتن اقامت و شهروندی ترکیه امری بسیار سخت بوده و بهترین راه اخذ شهروندی ترکیه خرید ملک در این منطقه میباشد. برای مشاوره بیشتر در زمینه خرید ملک در استانبول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

مزایای خرید ملک در منطقه بشیکتاش اسsتانبولقیمت مناسب خرید ملک در این منطقه

یکی دیگر از مزیت های خرید ملک در منطقه بشیکتاش استانبول، می توان به قیمت های مناسب اشاره کرد. این منطقه دارای رشد مناسب بوده و می تواند سرمایه های هنگفتی را به شما ببخشد، لذا تنها با یک بار پرداخت هزینه اندک، برای یک عمر صاحب ملک در این محله شده و آینده خود را تضمین نمایید. باید توجه داشته باشید ملک های موجود در این منطقه، از ملک های داخل ایران ارزان تر بوده و اغلب افراد قادر به خرید آن ها خواهند بود.

در آخر

در این مقاله سعی کردیم به بررسی منطقه بشیکتاش استانبول بپردازیم از تاریخچه این منطقه گفتیم و از مزایای خرید ملک در این منطقه صحبت کردیم.

برای خرید ملک در استانبول میتوانید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

تلفن‌های تماس : 905387320322+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه