منطقه باسین اکسپرس استانبول

منطقه باسین اکسپرس استانبول

استانبول شهری میان دو قاره آسیا و اروپا است. بخش آسیایی اکثرا مسکونی و بخش اروپایی توریستی و گردشگری طلقی می‌شود. بخش آسیایی نیز دو قسمت است. قسمت قدیمی و قسمت جدید. محله‌ای که این دو قسمت را بهم اتصال می‌دهد  منطقه باسین اکسپرس  استانبول نام دارد. 

درباره تفاوت قسمت اسیایی و اروپایی استانبول بیشتر بدانید

منطقه باسین اکسپرس استانبول در سال‌های اخیر پیشرفت کرده و توجه تاجران و سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود معطوف داشته است. برای خرید ملک در استانبول میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحوه راهنمایی کند در این مقاله می‌خواهیم توضیحی کلی راجع به شرایط سرمایه‌گذاری به شما بدهیم و مکان‌های مهم باسین اکسپرس را برشماریم.

بررسی موقعیت و دسترسی محلی به منطقه باسین اکسپرس استانبولبررسی موقعیت و دسترسی محلی به منطقه باسین اکسپرس استانبول

 زمانی که فرودگاه آتاتورک فعالیت خود را متوقف کرد، فرودگاه دیگری به نام فرودگاه استانبول در بخش آسیایی تاسیس شد. حد فاصل میان این دو فرودگاه را بزرگراه بزرگی پر می‌کند. باسین اکسپرس در اطراف این آزادراه واقع می‌شود.

درباره فرودگاه های استانبول بیشتر بدانید

چندین مسیر مهم ارتباطی در استانبول اطراف منطقه باسین اکسپرس استانبول هستند. بیمارستان‌های با کیفیت و خطوط مترو و تاکسی حول این محل وجود دارند. برای خرید نیز کافی است شعاعی کمتر از ۵ کیلومتر طی کنید تا به بزرگ‌ترین مراکز تجاری برسید. 

درباره خطوط مترو در استانبول بیشتر بدانید

باسین اکسپرس در جنوب خود دریای مرمره را دارد و در شمال به فرودگاه جدید استانبول متصل می‌شود. در غرب این محله محله‌های بیوک‌چکمجه و آوجیلار هستند. بزرگراه‌های نزدیک به باسین اکسپرس E5 و E80 نام دارند که هردو بخش اروپایی و آسیایی استانبول را بهم وصل می‌کنند.

خط متروی باسین اکسپرس هنوز راه‌اندازی نشده‌‌ است و تا چندین ماه دیگر افتتاح خواهد شد. اما خطوط اتوبوس فراوانی در این منطقه هستند که رفت و آمد را آسان می‌کنند. دانشگاه‌هایی مانند کولتور آیدین و آلتینباش نیز فاصله کمی با محله باسین اکسپرس استانبول دارند.

مراکز پزشکی و توریستی در باسین اکسپرسمراکز پزشکی و توریستی در باسین اکسپرس

 بیمارستان‌های بزرگی همچون بیمارستان مدیپول و مموریال با فاصله چند دقیقه رانندگی در باسین اکسپرس قرار دارند. همچنین مراکز بزرگ تجاری مانند ۲۱۲، پاساژ استانبول، آرناپارک و استارسیتی نیز همگی دور این منطقه حلقه زده‌اند. بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلیل موقعیت جغرافیایی این محله به تاسیس و ساخت هتل در آن پرداخته‌اند. هتل‌هایی شیک و مجلل میزبان تمامی گردشگران به استانبول هستند. نام‌هایی مانند هتل هیلتون، شرایتون و رادیسون به گوش ساکنان این محله آشناست.

به علاوه بانک‌های بزرگ بین‌المللی و ترکی نیز شعبه‌های پرترددی در باسین اکسپرس تاسیس کرده‌اند. باسین اکسپرس برای زندگی مناسب بوده ولی به طور کلی منطقه‌ای تجاری است. در صورت داشتن قصد سرمایه‌گذاری انتخاب باسین اکسپرس می‌تواند هوشمندانه باشد.

مدارس خوب با رتبه‌بندی بالا برای والدین مهاجر اهمیت زیادی دارد. باید بگوییم که منطقه باسین اکسپرس مهد مدارس بین‌المللی به خصوص مدارس عربی است. الفایز، المعرفه و العربیا همگی در باسین اکسپرس شعبه دارند و تحصیل را برای متقاضیان راحت کرده‌اند.

اهمیت سرمایه‌گذاری و خرید ملک در این منطقهاهمیت سرمایه‌گذاری و خرید ملک در این منطقه

 منطقه باسین اکسپرس در استانبول از مناطقی است که روز به روز در حال رشد می‌باشد. پیشرفتی که این منطقه شاهد آن است با وجود ساخت آپارتمان‌ها و پاساژهای مجلل روندی صعودی دارد. دسترسی آسانی که باسین اکسپرس به نقاط مهم شهر دارد نیز دلیلی عالی برای شروع سرمایه‌گذاری است. قشر افرادی که در این محله سرمایه‌گذاری می‌کنند اغلب شامل افرادی با درآمدهای بالا برآورد می‌شود.

درباره خرید آپارتمان در استانبول بیشتر بدانید

همانطور که می‌دانید خرید ملک در ترکیه می‌تواند اقامت و شهروندی آن را به همراه داشته باشد. ملکی که شما خریداری می‌کنید باید جدا از مقوله اقامتی زیبا و شیک بوده و به اقصی نقاط شهر متصل باشد. اجاره‌های منطقه باسین اکسپرس استانبول گران هستند و فقط اقامت موقت به شما می‌دهند. خرید ملک برای اخذ پاسپورت و شهروندی مناسب‌تر است. برای اطلاعات بیش‌تر در این زمینه با مشاوران ما در املاک پوریا در تماس باشید.

درباره مزایای پاسپورت ترکیه بیشتر بدانید

نتیجه‌گیری

 باسین اکسپرس محله‌ای جدید است. این محله با ساختمان‌های رو به رشد و مجلل شناخته می‌شود و سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است. در مقاله‌ای که پیش روی شما قرار دارد درباره محله باسین اکسپرس استانبول اطلاعات مفیدی می‌دهد. در این مقاله به تاسیس ایستگاه مترو باسین اکسپرس و اتوبوس‌های اطراف آن پرداختیم.

 سپس سری زدیم به مدارس معروف و مکان‌های دیدنی که در این منطقه گرد هم آمده‌اند. به شهروندی ترکیه و اخذ اقامت اشاره کردیم و شرایط دریافت اقامت با اجاره را برای شما بازگو کردیم. شما میتوانید برای خرید ملک در استانبول با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحوه راهنمایی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ملک با کارشناسان ما در املاک پوریا در تماس باشید.

شماره تماس :905387320322+

سوالات متدوال

منطقه باسین اکسپرس در کدام قسمت استانبول قرار دارد؟

منطقه  باسین اکسپرس آ در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه