سایت خرید خانه در استانبول

سایت خرید خانه در استانبول

سایت خرید خانه در استانبول

ترکیه مکان مناسبی برای سرمایه گذاری بر املاک و مستغلات درآمدزا است. مزایای ارائه شـده توسط این کشور بی پایان می باشد. شما می توانید با استفاده از امکانات سایت خرید خانه در استانبول به خرید ملک در استانبول بپردازید. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه برای شهروندی و بهره مندی از فرصت های این کشور مفید است. با همکاری با بهترین شرکت مشاوره املاک در ترکیه یعنی املاک پوریا، به راحتی به هدف خود خواهید رسید.

املاک پوریا با ارائه بهترین خدمات در میان مشاوران املاک در ترکیه، دری را به سوی زندگی جدیدی برای شما خواهد گشود. این مجموعه در تلاش است تا سطح بالایی از خدمات را به مشتریان و سرمایه گذاران ارائه دهد. سودآور بودن سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یک امر غیرقابل انکار می باشد.

سایت خرید خانه در استانبولسایت خرید خانه در ترکیه

هیچ چیز مانند یک خانه درجه یک که با سبک زندگی شما مطابقت دارد، استاندارد زندگی شما را بهبود نمی بخشد. شما می توانید در خانه خود استراحت کنید و از آن لذت ببرید. شما قادر خواهید بود تا انواع املاک را از ویلاهای استخردار گرفتـه تا آپارتمان های مرکزی، در مجموعه گسترده املاک پوریا بیابید. ما مناسب ترین گزینه های ملک در ترکیه را متناسب با سبک زندگی شما، ارائه می دهیم.

خرید خانه در نیشانتاشی استانبول با بهترین قیمت

گروه تخصصی املاک پوریا بهترین سایت خرید خانه در استانبول می باشد که با داشتن امکانات فراوان و دریافت مشاوره مستقیم با کارشناس، می توانید هر سوالی که در زمینه خرید ملک در استانبول را دارید بپرسید.

ما در حال تغییر مفهوم خدمات سطح بالا به عنوان مشاور املاک شما در ترکیه هستیم. گزینه های سرمایه گذاری را با ما ارزیابی کنید.

سایت خرید خانه در استانبولراهنمای خرید خانه در ترکیه

قبل از شروع جستجو در سایت خرید خانه در استانبول برای بررسی آپارتمان یا ویلا، می توانید قوانین، اخبار، قیمت ها و پیشنهادات فعلی را در وب سایت املاک پوریا مطالعه کنید. در سایت قیمت های املاک هر روز آپدیت شـده و گزینه های جدید قرار می گیرند. همچنین همیشه می توانید از مشاور آنلاین مجموعه کمک بخواهید. شما می توانید با مراجعه به سایت ما و ارسال درخواست، هر ملکی را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

خرید ملک و انتقال مالکیت بین فروشنده و خریدار در یک روز و در چند مرحله ساده انجام می شود. مراحل خرید ملک در ترکیه را می توان در چند گام خلاصه کرد که عبارتند از:

 • مراجعه به نمایندگی رسمی برای امضای قرارداد

پس از تصمیم گیری در مورد انتخاب آپارتمان مناسب، خریدار باید برای امضای قرارداد فروش به ترکیه بیاید. در صورتی که خریدار، برای خود نماینده ای اتخاذ کرده باشد، نماینده وی باید در محل فروش حضور یابد. این کار با تایید دفتر اسناد رسمی صورت می گیرد. همچنین نماینده می تواند به یکی از سفارت های ترکیه در خارج از کشور مراجعه کند.

خرید خانه در ببک استانبول همراه با مشاوره رایگان قبل از خرید

 • دریافت شماره مالیات مالک جدید از اداره مالیات

شماره مالیات مالک جدید از اداره مالیات را می توان در عرض چند دقیقه دریافت کرد. اداره مالیات به هر خارجی در ترکیه شماره مالیاتی را برای تسهیل معاملات رسمی ارائه می دهد.

سایت خرید خانه در استانبول

 • ارائه پاسپورت توسط خریدار

پاسپورت خود را همراه با ترجمه ترکی آن که توسط دفتر اسناد رسمی تایید شـده است، به همراه داشتـه باشید.

 • ارائه گزارش ارزیابی املاک

این گزارش صادر شـده برای اتباع خارجی، ارزش املاک را براساس تصمیم تایید شـده یک شرکت ارزیابی املاک، نشان می دهد.

 • واگذار کردن ملک به مالک جدید

با دفتر ثبت اسناد مالکیت تماس بگیرید تا فروشنده ملک را به مالک جدید واگذار کند.

 • پرداخت مالیات از فروشندگان

در نهایت برای مالک جدید گواهی مالکیت صادر می شود. در این گواهی تمام اطلاعات مربوط به ملک، موقعیت مکانی آن و نام مالک جدید فهرست شـده اند. علاوه بر اطلاع از مراحل خرید خانه در ترکیه، شما باید با مزیت هایی که با خرید املاک به دست خواهید آورد، آشنا شوید که تمامی این موارد در املاک پوریا که بهترین سایت خرید خانه در استانبول می باشد موجود است.

قیمت خرید خانه در ساریر استانبول همراه با فایل های جدید

سایت خرید خانه در استانبول

 

 • مزایای خرید ملک در ترکیه

مهم ترین ویژگی های مثبت خرید خانه در ترکیه عبارتند از:

 • فرصت درخواست شهروندی ترکیه

برای کسانی که دارای املاک و مستغلات به ارزش 250000 دلار آمریکا یا بیشتر هستند، پاسپورت ترکیه صادر می شود. این افراد از تمام مزایا و حقوق شهروندی برخوردار خواهند شد.

 • کسب خانه هایی با کیفیت بسیار بالا و کمترین قیمت

املاک ترکیه از نظر کیفیت و لوکس بودن با خانه های اروپایی برابری می کنند. با این حال، شما می توانید خانه های زیبای ترکیه را با قیمتی کمتر از نرخ اروپا تهیه کنید.

 • سرمایه گذاری بسیار سودآور

یکی دیگر از مزیت های خرید خانه در ترکیه، بازگشت سودآور سرمایه بر اساس قدرت گردشگری این کشور است. این مزیت به ویژه در مناطقی با تقاضای بالا جهت اجاره آپارتمان برای گردشگری فصلی، بسیار اهمیت دارد.

سایت خرید خانه در استانبولخرید اقساطی خانه در ترکیه

اخیرا تعداد فزاینده ای از توسعه دهندگان و سرمایه گذاران گزینه های خرید با پرداخت اقساطی را ارائه می دهند. پرداخت اقساط هنگام خرید، یک برنامه پرداخت بلند مدت یک الی دو ساله یا بیشتر است. بیشتر اوقات، شرایط اقساط در مرحله ساخت و ساز ارائه می شوند. پرداخت اولیه شامل 30 – 40٪ هزینه نهایی است. مدت زمان پرداخت اقساط بستـه به پروژه و میانگین دوره ساخت یک مجتمع مسکونی، حدود 18 ماه به طول می انجامد.

راهنمای خرید خانه مسکونی در ازمیر همراه با مشاوره رایگان

بهترین منطقه ترکیه برای سرمایه گزاری

بهترین مناطق ترکیه برای سرمایه گذاری عبارتند از:

 • استانبول

با توجه به دیدگاه و تجربه ما در املاک، می توانیم استانبول را به عنوان بهترین گزینه مالکیت خانه در ترکیه معرفی کنیم. دلیل این طبقه بندی، ارزش فرهنگی و اهمیت آن برای گردشگری و سرمایه گذاری است. اگر به دنبال خرید ملک در استانبول هستید، جریان بی پایانی از گزینه های ملک با چشم اندازهای مختلف پیدا خواهید کرد.

 • آنتالیا

آنتالیا شهرت توریستی دارد. این شهر به دلیل قرار گرفتـن بر روی آب های گرم دریای مدیترانه، به اولین مقصد گردشگران خارجی تبدیل شـده است. ویژگی آنتالیا، طبیعت زیبا و سواحل جادویی آن می باشد. املاک و مستغلات آن به دلیل تعداد زیاد گردشگران در فصول توریستی، بازگشت سرمایه بالایی دارند.

 • ترابزون

این منطقه، شهر مورد علاقه اعراب و نماد زیبایی در میان طبیعت بکر ساحل دریای سیاه است. در این جا آپارتمان ها و ویلاهای لوکس با قیمت های مقرون به صرفه وجود دارند.

 • آنکارا

آنکارا از نظر اهمیت در مقایسه با سایر ایالت ها، در سطح بالایی قرار دارد. این شهر دارای طبیعتی معتدل، غنی از امکانات رفاهی، پروژه های درخشان املاک و خدماتی است. آنکارا هر جنبه ای از زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد. این شهر، رقیب سرسخت استانبول است.

سایت خرید خانه در استانبولریسک های سرمایه گزاری در ترکیه

 • وجود شرکت های املاک و مستغلات تقلبی و کلاه بردار
 • نداشتن اطلاعات کافی درباره املاک و شرایط خرید و اجاره ملک و مراحل قانونی و در نهایت ایجاد مشکل
 • برخورد با فروشندگان متخلف و اسناد تقلبی
 • خرید آپارتمان های در حال رهن یا توقیف
 • پرداخت هزینه گزاف بابت خدمات مشاور املاک
 • عدم دریافت اجازه های لازم از دولت و ارتش بابت خرید ملک

جمع بندی

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اصلا آسان نیست. این امر نیاز به مطالعه و انتخاب دقیق دارد. همیشه بهتر است در فرآیند سرمایه گذاری از یک متخصص کمک بگیرید. تجربه در املاک، ارتباطات موثر، شناخت شهر و بازار می تواند شما را به آینده ای سودآور برساند. املاک پوریا به عنوان بهترین شرکت املاک و مستغلات و بهترین سایت خرید خانه در استانبول تمامی این شرایط را برآورده می کند.

ما هرگز کیفیت خدمات خود را با کارکنان غیرحرفه ای به خطر نمی اندازیم. راهنمای جامع ما در سایت خرید خانه در استانبول برای شما طراحی شـده و شما را با بهترین املاک موجود آشنا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه