راهنمای جامع خرید خانه در ترکیه

راهنمای جامع خرید ملک در ترکیه

راهنمای جامع خرید املاک در ترکیه یک منبع خوب برای شناخت بازار ترکیه است. مزایای داشتن خانه دوم در ترکیه بسیار زیاد است. نرخ فروش و خرید آپارتمان در استانبول بسیار بالا است. آمار رسمی نشان می دهد که به طور متوسط ​​سالانه بین 40 تا 50 هزار خانه در ترکیه فروخته می شود. ملیت هایی مانند عراقی، ایرانی، روسی، آلمانی و انگلیسی بیشتر املاک ترکیه را خریداری می کنند.

اتباع خارجی حتی در صورت نداشتن مجوز اقامت معتبر می توانند در ترکیه خانه بخرند. اما قبل از اینکه تصمیم به خرید خانه در ترکیه را بگیرید باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. خواندن این مطلب می تواند راهنمای خرید ملک در ترکیه باشد.

حداقل مبلغ خرید املاک در ترکیه

عواملی مانند متراژ خانه، شهر مورد نظر، مدت زمان ساخت بنا، امکانات ملک، دسترسی ها و … روی مبلغ خرید خانه در ترکیه تاثیر می گذارند. به طور تقریبی به منظور خرید ملک در کشور ترکیه به سرمایه اولیه بیش از 1میلیارد تومان احتیاج خواهید داشت. البته، این نرخ کاملاً تقریبی است و فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه خرید ملک در ترکیه نقش دارند.

سایت خرید خانه در استانبول همراه با املاک متنوع و جدید

بهترین روش دریافت اقامت در ترکیه از طریق ملکراهنمای خرید املاک در ترکیه

قبل از اینکه تصمیم به خرید ملک در ترکیه بگیرید باید به نکاتی توجه داشته باشید. مراحل گام به گام خرید خانه در ترکیه شامل مراحل زیر است:

مرحله 1. تحقیق خود را انجام دهید

آژانس های مختلفی وجود دارد که می توانند خرید ملک در ترکیه را تا حد امکان آسان کنند. با این حال، مطمئن شوید که آژانسی معتبری را انتخاب کرده اید.  به دنبال شهرت خوب و نظرات مثبت مشتری باشید و آژانس های مشهور را انتخاب کنید.

همچنین، مطمئن شوید که در مورد خود کشور تحقیقات زیادی انجام دهید، به عنوان مثال، کدام یک از مناطق ترکیه با نیازها، بودجه و سبک زندگی شما مناسب تر است.

مرحله 2. با رابط خود در ترکیه ارتباطی خوب ایجاد کنید

ایجاد یک رابطه مستحکم با فرد رابط در ترکیه به شما کمک می کند تا ملک عالی را خریداری کنید. پس تا جایی که ممکن است نماینده خود را بشناسید.

فایلهای جدید خرید خانه در ساریر استانبول

مرحله 3. به ترکیه سفر کنید

قبل از خرید خانه بهتر است که از کشور ترکیه دیدن کنید و فرهنگ و آداب و رسوم آنجا را بشناسید. این کار به شما کمک می کند هنگام خرید ملک بهتر و راحت تر تصمیم بگیرید.

مرحله 4. از ویژگی های بالقوه ملک بازدید کنید

با نماینده خود در ترکیه ارتباط برقرار کنید تا بازه زمانی را برای بازدید از ملک مشخص کند. بنابراین، در حالی که به ترکیه سفر کرده اید، می توانید از ملک مورد نظر هم دیدن کنید.

راهنمای جامع خرید خانه در ترکیهمرحله 5. در مورد قیمت و شرایط خرید بحث کنید

هنگامی که ملک مورد نظر را پیدا کردید، باید در مورد قیمت، پیشنهاد خود و شرایط خرید صحبت کنید. بهتر است که از قبل بازدید از ملک درباره قیمت آن تحقیقات لازم را انجام دهید. فرد رابط در ترکیه می تواند در زمینه کاهش نرخ ملک به شما کمک کند.

مرحله 6. رزرو ملک

هنگامی که مطمئن شدید ملک ایده آل خود را پیدا کرده اید، زمان آن است که ملک را رزرو کنید. به منظور رزرو ملک، باید معادل حدوداً 1300 دلار بپردازید. این مبلغ بعداً به عنوان سپرده از کل قیمت خرید کسر خواهد شد. با این حال، اگر تصمیم به خرید ملک نداشته باشید یا معامله به هر دلیلی فسخ شود، این مبلغ نیز از بین خواهد رفت.

شرایط خرید خانه در استانبول در سال جدید

مرحله 7. خرید را نهایی کنید

ساده ترین راه خرید ملک در ترکیه، اعطای وکالت به وکیل در این کشور است که معامله را برای شما نهایی می کند. این یعنی که برای تکمیل فرآیند خرید نیازی به حضور در ترکیه نخواهید داشت. از طرف دیگر، شما می توانید یک شماره شناسایی خارجی دریافت کنید و مترجم استخدام کنید تا به شما در طی کردن فرآیند خرید خانه کمک کند.

راهنمای جامع خرید خانه در ترکیهمرحله 8. بررسی های نهایی برای خرید املاک در ترکیه

در این مرحله، قراردادها امضا می شود و وضعیت ملک و سند مالکیت به طور کامل بررسی می شود. پس از این، تنها چیزی که باقی می ماند تحویل گرفتن سند ملک جدید خواهد بود.

مرحله 9. دریافت سند مالکیت

مرحله نهایی، دریافت سند مالکیت است. این کار پس از تکمیل سایر اسناد انجام می شود. ملک به نام شما ثبت می شود و TAPU را دریافت خواهید کرد.

سخن آخر

شما می توانید برای خرید ملک در ترکیه، به مراحل ذکر شده در این مطلب توجه کنید. با در نظر گرفتن نکات ذکر شده می توانید خریدی راحت تر و بهتر داشته باشید. در صورتی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، این کار را به مشاورین املاک متخصص واگذار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه