خیابان بغداد | معروف ترین خیابان استانبول

خیابان بغداد | معروف ترین خیابان استانبول

خیابان بغداد در استانبول کجاست؟

بغداد جاده‌سی یا خیابان بغداد محله‌ای اعیان‌نشین در بخش آسیایی استانبول است. خیابان بغداد در استانبول به چندین دلیل توانسته است در دل مهاجران جای گیرد. جدا از زیبایی وصف‌ناپذیر این محله قدیمی ساختمان‌های لوکس با ویو‌های فوق‌العاده نیز با فاصله چند قدمی در این خیابان تشکیل شده‌اند. استانبول در گذشته به خیابان استقلال معروف بود اما با گذشت زمان و رونق یافتن بغداد جاده‌سی این خیابان نیز به نمادی برای استانبول تبدیل شده است.

بررسی موقعیت مکانی به خیابان بغداد در استانبولبررسی موقعیت مکانی به خیابان بغداد در استانبول

 سال‌های اخیر تردد به خیابان بغداد در استانبول به اوج خود رسیده است. به همین دلیل مسئولین به فکر تاسیس خطوط حمل و نقل به این خیابان افتادند. اکثر بازدیدکنندگان توریست‌ها بودند که به این منطقه می آمدند به همین دلیل حمل و نقل از مکان‌های مانند تکسیم به خیابان بغداد باید به آسان‌ترین روش صورت می‌گرفت.

درباره میدان تکسیم در استانبول بیشتر بدانید

آسان‌ترین و سریع‌ترین وسیله حمل و نقل در استانبول که ترافیک را نیز تجربه نمی‌کند، اتوبوس‌های دریایی هستند. منطقه کادیکوی و بوستانجی هردو ایستگاه را دارند. اگر از تکسیم می‌خواهید به این خیابان بروید باید اتوبوس‌های دریایی کاباتاش را به مقصد یکی از این دو ایستگاه سوار شوید و سپس با ون یا دولموش به بغداد جاده‌سی برسید.

درباره خرید ملک در منطقه کادیکوی استانبول بیشتر بدانید

تقریبا هرکجای بغداد جاده‌سی باشید با مدارس مدرن و پرآوازه فاصله کمی خواهید داشت به علاوه جاده ساحلی که از جاذبه‌های گردشگری این منطقه به حساب می‌آید نیز با کمی پیاده‌روی قابل دسترس است. میدان تکسیم نیز در صورت استفاده از وسیله حمل و نقل عمومی حدود نیم ساعت به طول می‌انجامد.

پل بسفروس یا بسفر در ربعی از ساعت قابل دسترس بوده و بیمارستان‌های مجهز در خیابان بغداد  نیز همیشه نزدیک هستند.

آسان‌ترین روش حمل و نقل از تکسیم سوارشدن خط M2 مترو است. باید در خط مارمارای Marmaray تغییر خط داده و تا Saudiye مسیر خود را ادامه دهید.

درباره مترو در استانبول بیشتر بدانید

مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری خیابان بغداد در استانبول

رستوران‌های ترکی و بین‌المللی با طبخ گوشت‌های حلال در جای‌جای خیابان بغداد به چشم می‌خورند. خوشبختانه رستوران‌های این خیابان با هم رقابت دارند و همین امر باعث شده است که رستوران بی‌کیفیتی در آن پیدا نشود. اما اگر بخواهیم بهترین رستوران‌های خیابان بغداد در استانبول را نام ببریم باید بگوییم که بیگ‌شف و هپی‌مون در صدر این جدول قرار دارند. بیگ‌شف رستوران زنجیره‌ای بزرگی بوده که بزرگ‌ترین شعبه خود را در بغداد جاده‌سی گذاشته است.

مسافرانی که دوست دارند در هوای باز و به اصطلاح محیط‌های دنج غذا بخورند در خیابان بغداد رستوران‌های کوچک خیابانی پیدا می‌کنند که حال و هوای گرمی دارند. در اطراف ساحل، کافه‌های خیابانی قهوه ترک اعلا می‌فروشند و رستوران‌ها نیز ماهی‌های تازه و صدف‌های معروف ترکیه را عرضه می‌کنند.

خرید در فروشگاه‌هایی مانند پاشاباچه که مرغوب‌ترین کریستال‌های تزئینی را می‌فروشد یا برند بیمن که برندی ترک با پوشاک عالی است همگی در بغداد جاده‌سی شعبه دارند. طرفداران کتاب نیز می‌توانند از D&R کتاب‌های ترکی و بین‌المللی، مجلات و لوازم تحریر خریداری کنند.

برای خرید و مشاهده فروشگاه‌های لوکس باید به خیابان‌های میان محله Suadiye  و Caddebostan بروید زیرا اکثر برندهای مدرن و بین‌المللی در این خیابان‌ها در همان محل وجود دارند.

کنسرت‌های خیابانی، جشن‌هایی مانند جشن جمهوریت و سال نو میلادی به باشکوه‌ترین صورت در خیابان بغداد استانبول برگزار می‌شوند. بخش اروپایی استانبول در تکسیم و استقلال این جشن‌ها را برگزار می‌کند اما در بخش آسیایی خیابان بغداد برپایی این‌ جشن‌ها را بر عهده می‌گیرد.

خیابانی مخصوص تفریح جوانان، بغداد جاده‌سی از اواسط قرن ۱۹ به محلی برای کورس گذاشتن ماشین‌های لوکس تبدیل شد. قشر مرفه برای نمایش‌دادن خودرو‌های خود به بغداد جاده‌سی می‌آیند.

خرید ملک در این خیابان

ملک در خیابان بغداد استانبول بسیار گران است. اما این گرانی ارزش دارد. با خرید ملک در این خیابان هرگز ضرر نخواهید کرد و هرچه زمان بگذرد ارزش ملک شما بالاتر می‌رود. شما همچنین می‌توانید ملک خود را با قیمتی خوب اجاره دهید و اقامت ترکیه را نیز اخذ کنید. املاک پوریا با سالها تجربه در زمینه خرید ملک در استانبول در کنار شما خواهد بود تا بتوانید خانه مد نظر خود را با کمترین دغدغه فکری تهیه کنید.

برج‌های معروفی که در خیابان بغداد در استانبول وجود دارند بسیارند. پروژه عمار و رزیدانس پارک به حدی لوکس هستند که خیابان بغداد را با آن‌ها می‌شناسند.واحد‌های کوچک زیاد در بغداد جاده‌سی پیدا نمی‌شوند و اغلب واحدها ۱۵۰ متر به بالا دارند.

دوبلکس بغداد جادسی آسیایی استانبول

ملک دست دوم

قیمت خرید مغازه در خیابان بغدادقیمت خرید مغازه در خیابان بغداد

همانطور که گفتیم خیابان بغداد در استانبول جاذبه‌ای تجاری برای مسافران و شهروندان استانبول است. خرید مغازه انتخاب هوشمندانه‌ای است که سود بالایی را با خود خواهد داشت. مغازه‌ها اکثرا متراژ بالایی دارند.

اگر می‌خواهید خودتان در مغازه به کسب و کار بپردازید باید بدانید که قیمت‌های اجاره نسبت به درآمد در این منطقه بیش‌تر هستند. خرید مغازه و اجاره دادن آن گزینه بسیار بهتری است.

مزایای خرید ملک در این خیابان

به طور کلی خرید آپارتمان در استانبول و ترکیه مزایای زیادی دارد. اینکه در کدام منطقه ملک بخرید و نیتتان چه باشد نیز مهم است. اگر سرمایه‌گذار هستید و برای اجاره دادن ملک می‌خرید خیابان بغداد موقعیتی فوق‌العاده است. اما اگر قصد زندگی در این خیابان را دارید باید اندکی بیش‌تر با خود پول بیاورید. واحد‌ها اغلب کوچک هستند و برای خرید واحدی با متراژ معقول باید بهای بیشتری پرداخته شود.

در هر صورت برای اخذ اقامت تقریبا تمام آپارتمان‌های این خیابان شما را به هدفتان می‌رسانند. توجه داشته باشید قبل از هرکاری بهتر است با مشاورانی با تجربه در این زمینه مشورت کنید املاک پوریا با سالها تجربه در کنار شما خواهد بود

هتل‌های معروف در این منطقههتل‌های معروف در این منطقه

تعداد زیادی از هتل‌های ۵ ستاره در خیابان بغداد جای گرفته‌اند که خدمات مختلفی را به مسافران ارائه می‌دهند. بوتیک‌هتل‌ها نیز که این روزها برای خود بازاری جدید ساخته‌اند، توانسته‌اند به بغداد جاده‌سی راه پیدا کنند. هتل‌های معروفی مانند هیلتون و ویندهام بسیار محبوب‌اند و گردشگرانی با طبقه مالی بالا به  این هتل ها  می‌روند.

نتیجه گیری

خیابان بغداد در استانبول خیابانی است که در آن هرگز بی‌حوصله نمی‌شوید. در این مقاله مشخص کردیم که خیابان بغداد در قسمت آسیایی قرار دارد اما گردشگرانی که از آن دیدن می‌کنند از تمام استانبول هستند. توریست‌ها بغداد جاده‌سی را یک جاذبه گردشگری حساب کرده‌اند. دسترسی به این خیابان از همه محله‌های استانبول ممکن است و خطوط مترو و اتوبوس و حتی اتوبوس‌های دریایی و دلموش در اطراف آن وجود دارند. 

 مدارس مهم و بین‌المللی و همچنین هتل‌های معروفی مانند هیلتون که همگی ۵ ستاره هستند در این خیابان شعبه زده‌اند و فروشگاه‌های برند و لوکس، بزرگ‌ترین مغازه‌های خود به خیابان بغداد اختصاص می‌دهند.

 ما به قیمت خرید ملک و مغازه در خیابان بغداد اشاره کرده و شرایط اخذ اقامت بغداد جاده‌سی را با دیگر مناطق استانبول قیاس کردیم. مزایای خرید ملک برای سرمایه‌گذاران و شهروندان عادی را توضیح دادیم و از ماشین‌های لوکسی که هرروزه برای کورس به این خیابان می‌آیند تعریف کردیم. در نهایت نیز شرح دادیم که چگونه می‌شود با اجاره دادن ملک به سود خوبی در خیابان بغداد برسید. برای اطلاعات بیشتر برای خرید ملک و یا سرمایه گذاری در این منطقه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید ملک در استانبول برای کارشناسان ما تماس بگیرید

شماره تماس : 905387320322+

سوالات متداول 

خیابان بغداد در کدام قسمت استانبول قرار دارد؟

در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه