• خانه
 • بلاگ
خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول همه

خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول

تصور کنید که در منطقه ای از یک شهر، تمامی خانه ها به صورت ویلایی و با باغ هایی بزرگ و سرسبز پر شده باشد. این تصویر، تصویری از گذشته منطقه باهچه لی اولر استانبول است، که دلیل نام گذاری آن نیز، همین خانه باغ های بزرگ و سرسبز هستند. هر چند که امروزه این خانه باغ ها جای خود را به آپارتمان ها و برج های بلند و لوکس داده اند، اما همچنان زیبایی و سرسبزی این منطقه، در عین مدرنیته حفظ شده است. از این منطقه بیشتر به عنوان ناحیه ای مسکونی در شهر استانبول یاد می شود؛ لذا خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول ، می تواند گزینه خوبی برای شروع زندگی در این کشور باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید، تا به بررسی ویژگی های این محله زیبا بپردازیم. خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول و حومه

منطقه باهچه لی اولر استانبول

منطقه باهچه لی اولر در بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه در میان پرجمعیت ترین محله های استانبول قرار دارد. به طوری که در مساحت 16.7 کیلومتر مربعی خود، در حدود 602.040 نفر را جای داده است. البته لازم به ذکر است که این منطقه، 5 درصد از کل مساحت شهر را نیز شامل می شود. از جهت همسایگی، این منطقه از سمت جنوب با باکرکوی، از سمت شمال با محله باغجیلار، از شرق با محله های گون گورن و زیتون بورنو و از غرب نیز با محله کوچوک چکمجه همسایه است.

یکی از قدیمی‌ترین نواحی شهر استانبول، منطقه زیتون بورنو می‌باشد. منطقه زیتون بورنو استانبول یکی از جذاب‌ترین مناطق برای سرمایه گذاری، با وجود موقعیتی که در بخش تاریخی شهر استانبول دارد، محسوب می‌شود. جمعیت زیتون بورنو حدود290/000  نفر می‌باشد.

 

به طور کلی محله های مسکونی این منطقه، شامل 11 مورد هستند. یکی از اصلی ترین دلایل درخواست برای خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول توسط مهاجرین، نزدیک بودن آن به مرکز شهر است. ضمن اینکه این منطقه از اهمیت اقتصادی بالایی نیز برخوردار بوده، که باعث جلب توجه سرمایه گذاران بسیاری شده است. اگر قصد خرید ملک در این منطقه را دارید حتما با افراد با تجربه و متخصص مشورت کنید املاک پوریا با داشتن سالها تجربه در زمینه خرید ملک در استانبول میتواند راهنمای شما باشد تا خانه رویایی خود را خریداری کنید.

دسترسی به منطقه باهچه لی اولر از طریق بزرگراه D100، که فرودگاه استانبول را به بخش آسیایی متصل می کند، ممکن است. وجود محله های مسکونی بسیار، امکانات تفریحی خانوادگی، وضعیت اقتصادی مناسب، دسترسی به مرکز شهر و امکانات رفاهی، وجود بیمارستان ها و مراکز خدماتی و رفاهی بسیار، آرامش و زیبایی این منطقه، آن را به گزینه ای مناسب برای خانواده ها تبدیل کرده است.

 

نکات مهمی که باید در رابطه با خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول بدانید

معرفی دسترسی های محلی 

مساحت بزرگ و جمعیت زیاد و رو به افزایش این منطقه، باعث شده تا حمل و نقل به خوبی در آن سازماندهی شده باشد. از جمله راه های حمل و نقل این منطقه، می توان به مترو، اتوبوس، مینی بوس، تاکسی های عمومی یا دولموش و اتومبیل های شخصی اشاره کرد. پیشتر مدت زمان سفر در این منطقه و به منطقه های دیگر، بسته به زمان مشخصی از روز، می توانست طولانی باشد.

اما امروزه، با تاسیس متروباس این زمان بسیار کاهش یافته است. به طوری که می توانید دسترسی بسیار سریعی به مراکز شهر استانبول و این منطقه داشته باشید. حتی می توانید در کمتر از یک ساعت به ایستگاه متروباس کادیکوی، در بخش آسیایی این منطقه، منتقل شوید. همچنین اتوبوس های دریایی نیز، گزینه مناسبی برای سفر به بخش آسیایی استانبول هستند. حمل و نقل آسان، تقاضا برای خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول را افزایش داده است.

برای خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول باید مراکز درمانی را هم مد نظر قرار دهید

مراکز درمانی منطقه باهچه لی اولر استانبول

به طور کلی، در این منطقه 1 بیمارستان دولتی و 12 بیمارستان خصوصی وجود دارند. به علاوه، تعداد زیادی مراکز درمانی، کلینیک چشم، مراکز دیالیز و کلینیک های دندانپزشکی نیز در آن قرار گرفته اند. همچنین منطقه باهچه لی اولر دارای مرکز فیزیکال تراپی نیز می باشد. لازم به ذکر است که کیفیت خدمات مراکز درمانی این منطقه بسیار بالا است. از جمله معروف ترین بیمارستان های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان دولتی باهچه لی اور
 • بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر
 • بیمارستان خصوصی مموریال باهچه لی اولر
 • بیمارستان خصوصی ویتال

مراکز خرید منطقه باهچه اولر

توجه به مراکز خرید در هنگام خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول، برای برخی افراد اهمیت بسیاری دارد. بواسطه جمعیت بسیار، موقعیت مناسب و مسکونی بودن این منطقه، که باعث شده مهاجرین و خانواده های بسیاری در آن ساکن شوند، مراکز خرید متعددی در آن واقع شده اند. این مراکز خرید دارای فروشگاه های مختلف بسیاری بوده و دارای شعباتی از برندهای معتبر جهانی نیز هستند. برخی از مهمترین مراکز خرید این منطقه عبارتند از:

 • آوتلت استار سیتی
 • ودینگ وورد جورلی سیتی مال
 • متروپورت مال
 • مرکز خرید عومور پلازا

هتل های منطقه باهچه لی اولر استانبولهتل های معروف این منطقه

برای کسانی که به این کشور سفر می کنند و قصد خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول را ندارند، پیدا کردن هتل های مناسب بسیار مهم است. خوشبختانه می توانید در این منطقه هتل های مختلفی را پیدا کنید. از رزرو یک اتاق معمولی گرفته تا خدمات ویژه ای چون صبحانه، استخر، باشگاه و غیره، خدمات گسترده ای در این هتل ها به شما ارائه می شوند. ضمن اینکه شما می توانید هتل هایی متناسب با هدف سفر خود، توریستی یا کاری، بیابید. به علاوه، از آنجایی که این منطقه به مرکز شهر استانبول نزدیک است، اقامت در این هتل ها گزینه مناسبی برای افرادی است که می خواهند با هزینه کمتری نسبت به مرکز شهر، به بخش های مختلف دسترسی داشته باشند. برخی از هتل های این منطقه عبارتند از:

 • هتل کنفورس CONFORES HOTEL
 • سوئیت بلو BLUE SÜIT
 • هتل پرند پالاس GRAND PALACE HOTEL
 • دانشگاه ها و مدارس

به دلیل جمعیت بالای این منطقه، مدارس و دانشگاه های متعددی در آن قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که این مراکز تحصیلی، از جمله بهترین های ترکیه هستند. لذا در هنگام خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول، نگران تحصیل خود یا فرزندانتان نباشید. دانشگاه های معروف این منطقه عبارتند از:

 • دانشگاه کادیرهاس
 • دانشگاه کولتور
 • دانشگاه آیدین

خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول

در چند سال اخیر، پروژه های آپارتمانی و مسکونی لوکس بسیاری در این منطقه آغاز شـده و به پایان رسیـده اند. این روند همچنان نیز ادامه دارد و امروزه شاهد گسترش سریع این منطقه هستیم. موقعیت مناسب جغرافیایی و نزدیکی این منطقه به مرکز شهر، باعث جلب توجه افراد بسیاری برای سکونت در آن شده است.

مزیت اصلی خرید ملک در منطقه باهچه لی‌اولر استانبول

ضمن اینکه امکانات رفاهی و خدماتی زیادی در آن قرار گرفته و سیستم حمل و نقل پیشرفته ای دارد. تمامی این عوامل موجب شده اند تا خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول، به اقدامی سودمند تبدیل شود. چرا که می توانید با هزینه ای مناسب، ملک خود را فروخته و یا اجاره دهید و یا حتی استفاده های دیگری از آن ببرید. همچنین قیمت ملک در این منطقه در سال گذشته 8.59 درصد افزایش داشته، که نشان دهنده سوددهی مناسب سرمایه گذاری در این منطقه است. شما میتوانید برای خرید ملک در استانبول با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

 

خرید آپارتمان دو خوابه در باهچه لی اولر استانبول

پیش فروش

9 ماه قبل

این روزها بهترین منطقه برای سرمایه گذاری برای افرادی که به فکر خرید ملک هستند شهر استانبول است که مشاوران املاک این مناطق بهترین امکانات با تسهیلات عالی را در اختیار شهروندان ترکیه یا سرمایه داران کشورهای همسایه قرار می‌دهند. باهچه لی اولر یکی از پروژه‌های در زمینه ملک و فروش آپارتمان است که طراحی […]

خرید آپارتمان شش خوابه باهچه اولر استانبول

پیش فروش

 خرید آپارتمان شش خوابه باهچه لی اولر استانبول، پیشنهادی نوین برای سرمایه گذاری و مهاجرت در ترکیه است. منطقه باهچه لی اولر، نخستین شهرک صنعتی استانبول به حساب می آید و بهترین گزینه برای علاقه مندان به زندگی اروپایی در ترکیه خواهد بود. این منطقه با مساحتی حدود ۱۶ کیلومتر مربع و ۱۱ محله برای […]

358 متر
5
7
خرید آپارتمان دو خوابه در باهچه لی اولر استانبول

پیش فروش

خرید آپارتمان مخصوصا در یک سرزمین خارجی، یک معامله بزرگ است و البته تصمیم آسانی نیست. استانبول ترکیه در سال های اخیر، به دلیل قیمت های مقرون به صرفه، امتیاز شهروندی، فرآیند خرید آسان، پروژه های سودآور، زندگی کم هزینه، فرهنگ سرزنده و سبک زندگی پر جنب و جوش، به گزینه ای جذاب برای خرید […]

112 متر
2
3

خرید آپارتمان در منطقه باهچه لی اولر استانبول

میانگین مساحت آپارتمان های این منطقه، در حدود 105 متر مربع است. همچنین متوسط قیمت هر متر مربع ملک مسکونی در این منطقه، بین 3083 تا 5500 لیر می باشد.. محبوب ترین محله ها برای خرید آپارتمان در این منطقه به ترتیب عبارتند از:

 • Çobançeşme
 • Cumhuriyet
 • Bahçelievle
 • Kocasinan
 • Merkez
 • Zafer.

اطلاعات بیشتر درباره خرید آپارتمان دو خوابه در باهچه لی اولر استانبول

البته محله هایی که سریع ترین بازه سوددهی و بازگشت را سرمایه را دارند، به ترتیب عبارتند از: 

 • Yenibosna Merkez،
 • Çobançeşme،
 • Zafer
 •  Fevzi
 • Çakmak،
 • Hürriyet.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید

برای <span style=اجاره آپارتمان در منطقه باهچه لی‌اولر استانبول

منطقه باهچه لی اولر، یکی از مناطق اقتصادی مهم استانبول و ترکیه نیز به شمار می رود. به علاوه، نزدیک بودن آن به مرکز شهر نیز، دلیل دیگری بر میل افراد به اجاره کردن خانه در آن است. چرا که هزینه های حمل و نقل و سکونت و خدمات در این منطقه، نسبت به مرکز شهر ارزان تر است. لذا خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول به قصد اجاره دادن آن، تصمیم عاقلانه و البته پرسودی است. همچنین اگر خود شما نیز قصد اجاره خانه در این منطقه را دارید، می توانید آپارتمان های بسیار زیبایی را با قیمت مناسب پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه،  با کارشناسان ما در املاک پوریا در تماس باشید.

مزایای خرید ملک در منطقه باهچه لی‌اولر استانبول 

خرید ملک در این منطقه مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد، که مهمترین آنها عبارتند از:

 • وجود مراکز آموزشی و تحصیلی معروف و معتبر در این منطقه
 • جاذبه های گردشگری بسیار زیادی چون چشمه پیاز، پل تاریخی چوپان چشمه و قصر سیاوش
 • وجود خدمات رفاهی گسترده و مختلف برای افراد و به ویژه خانواده ها، همچون مراکز خرید و پارک
 • مراکز درمانی متعدد، با کیفیت خدمات دهی بالا
 • محله های مسکونی بسیار و ساختمان های زیبا و لوکس
 • سیستم حمل و نقل پیشرفته و مجهز، جهت دسترسی آسان و سریع به مراکز مهم
 • نزدیک بودن به مرکز شهر
 • موقعیت اقتصادی مورد اهمیت
 • قیمت رو به رشد ملک در این منطقه
 • افزایش پروژه های مسکونی و تجاری لوکس
 • سوددهی بالای خرید و اجاره ملک و آپارتمان

جمع بندی

منطقه باهچه لی اولر، از جمله زیباترین و مهمترین مناطق استانبول به شمار می رود. خدمات رفاهی و درمانی متعدد، محله های مسکونی بسیار و ساختمان های زیبا، باعث شـده آن تا این منطقه یکی از گزینه های خانواده ها برای سکونت باشد. به همین دلیل نیز خرید ملک در منطقه باهچه لی اولر استانبول مزایای بسیاری را برای شما به دنبال خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید ملک و دریافت قیمت، با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه