• خانه
  • بلاگ

خرید ملک در منطقه اسکودار استانبول + قیمت

منطقه اسکودار استانبول در ناحیه آسیایی این شهر واقع شـده است. منطقه مورد نظر از مناطق بسیار جذاب و عمدتاً مسکونی شهر استانبول محسوب می گردد. جمعیت بسیاری نزدیک به نیم میلیون نفر در این ناحیه زندگی می کنند در حالی که اسکودار دارای مناطق سرسبز بسیاری مانند تپه های چاملیکا و پارک های ملی بسیاری می باشد. همچنین تعداد بنا ها و مساجد تاریخی در این منطقه زیاد می باشد. کسانی که قصد اقامت در قسمت آسیایی استانبول را دارند و یا می خواهند که در این قسمت به تحصیل بپردازند بهتر است که در ابتدا با منطقه اسکودار آشنا شوند.

درباره خرید آپارتمان در استانبول بیشتر بدانید

دسترسی محلی و موقعیت جغرافیاییدسترسی محلی و موقعیت جغرافیایی

در رابطه با موقعیت جغرافیایی منطقه اسکودار استانبول باید گفت که این ناحیه در بخش آسیایی این شهر واقع شده است. از شمال با بیکوز، از شرق با عمرانیه، از جنوب شرقی با آتاشهیر، از جنوب با کادیکوی و از غرب نیز با بسفر همسایه می باشد. به علاوه این منطقه خوش آب و هوا با مناطقی مانند بشیکتاش، بی اوغلو و امینونو نیز همسایه است. تمامی کشتی های درون شهری به این منطقه رفت و آمد دارند. به طوری که اسکله مسافربری منطقه اسکودار بسیار شلوغ و پر رفت و آمد بوده و در تمامی ساعات شبانه روز کشتی های درون شهری به آن رفت و آمد می ‌کنند.

همچنین یک ترمینال اتوبوسرانی بسیار بزرگ در این منطقه وجود دارد. به تمامی نقاط شهر استانبول با اتوبوس های این ترمینال می توانید دسترسی داشته باشید. با توجه به این وسایل حمل و نقل می توان متوجه شد که دسترسی به این منطقه نه تنها آسان است بلکه دسترسی به سایر مناطق استانبول نیز از طریق منطقه اسکودار راحت تر است. به همین دلایل اسکودار استانبول به یکی از مناطق محبوب برای مهاجران تبدیل شده است برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

مراکز درمانی، تفریحی و آموزشی

با اقامت در منطقه اسکودار استانبول به مراکز خرید بسیار بزرگ شهر استانبول که دارای فروشگاه های زنجیره ای و مدرن می باشند دسترسی داشته باشید. مراکز خریدی مانند امار، آکاسیا و کاپیتول در منطقه اسکودار بنا شـده اند. به علاوه بیمارستان های بسیار بزرگی که در این شهر ساختـه شـده اند به قدری تخصصی می باشند که مردم از شهر های دیگر برای درمان به این بیمارستان ها مراجعه می کنند. بیمارستان هایی مانند بیمارستان تحقیقاتی سلطان عبدالحمید خان، بیمارستان هایدار پاشا، مرکز تخصصی چشم پزشکی، بیمارستان موتفا و تعدادی از بیمارستان های دولتی با بهترین امکانات در منطقه اسکودار آماده خدمت به افراد می باشند.

تعداد بسیاری از مدارس خصوصی و دولتی و دانشگاه های سراسری و آزاد نیز در منطقه اسکودار می باشند. چرا که همانطور که گفتیم منطقه اسکودار یکی از مناطق پرجمعیت شهر استانبول است و دولت برای راحتی بیشتر مردم در این منطقه مراکز آموزشی دولتی و خصوصی بسیاری را احداث کرده است.همچنین دارای مدارس بین المللی میباشد برای افرادی که داری فرزند میباشند. در رابطه با اماکن تاریخی منطقه اسکودار باید گفت که این منطقه دارای مساجد بسیار زیادی می باشد. که همه آن ها دارای قدمت بسیار طولانی هستند.  از مهم ترین مساجد در این منطقه مسجد مهرماه سلطان و شاکرین است.

<yoastmark https://pouriarealestate.com/wp-content/uploads/2022/08/تاریخچه.webp 750w, https://pouriarealestate.com/wp-content/uploads/2022/08/تاریخچه-300x160.webp 300wتاریخچه منطقه اسکودار استانبول

نام قبلی منطقه اسکودار چریسو پولیس بوده است. قدمت این ناحیه مربوط به قرن ۷ میلادی یعنی زمان امپراتوری بیزانس می باشد. در قرن ۱۳ این شهر توسط یکی از سلطان های عثمانی فتح شد که در همین زمان نام این ناحیه را اسکوتاری انتخاب کردند. سپس با مدرن شدن منطقه مورد نظر نام آن را اسکودار گذاشتند. این منطقه در رابطه با توسعه راه آهن آناتولی توانستـه در سال‌های اخیر نقش مهمی را ایفا کند.

در زمان عثمانی ها و اوایل تشکیل جمهوری ترکیه از این منطقه به عنوان پایگاه نظامی برای سربازان استفاده می شد. از آنجایی که این منطقه به عنوان پایگاه نظامی انتخاب شـده بود در زمان جنگ جهانی تعداد بسیاری از سربازان انگلیسی نیز در این منطقه اقامت داشتند. دلیل آن که این منطقه نقش پایگاه نظامی را برای سربازان داشت این است که موقعیت جغرافیایی منطقه اسکودار به گونـه ای می باشد که در وسط شهر استانبول واقع شـده و به تمامی نقاط این شهر دسترسی دارد.

دوخواب اسکودار آسیایی استانبول

آماده تحویل

دو خوابه دوبلکس اسکودار آسیایی استانبول

آماده تحویل

آپارتمان سه خواب اسکودار

پیش فروش

10 ماه قبل

 این پروژه در محله آجی بادم که بهترین منطقه اسکودار است در قسمت آسیایی استانبول قرار گرفته است. منطقه اسکودار استانبول، از جنوب با محله کادیکوی استانبول همسایه است، از سمت غرب به تنگه بسفر و از سمت شرق نیز با دو محله عمرانیه استانبول و محله آتاشهیر هم‌جوار است. از شمال نیز به محله […]

آپارتمان دو خواب اسکودار

پیش فروش

10 ماه قبل

 این پروژه در محله آجی بادم که بهترین منطقه اسکودار است در قسمت آسیایی استانبول قرار گرفته است. منطقه اسکودار استانبول، از جنوب با محله کادیکوی استانبول همسایه است، از سمت غرب به تنگه بسفر و از سمت شرق نیز با دو محله عمرانیه استانبول و محله آتاشهیر هم‌جوار است. از شمال نیز به محله […]

خرید ملک در منطقه اسکودار استانبول

ویژگی های توریستی منحصر به فرد شهر استانبول در کنار توسعه پروژه های عظیم املاک و مستغلات در آن باعث شـده است تا تمامی مناطق این شهر مورد توجه جهانیان قرار گیرد تا در پروژه های آن سرمایه گذاری نمایند. از مهم ترین دلایلی که باعث خرید ملک در منطقه اسکودار استانبول و یا سایر مناطق آن می گردد مربوط به قیمت مناسب املاک در این شهر است. اگر بخواهید قیمت ملک این شهر را با قیمت املاک در سایر کشور های اروپایی توسعه یافتـه مانند فرانسه و اسپانیا مقایسه کنید متوجه می شوید که املاک استانبول از نظر ارزش دارای قیمت پایین تری می باشند.

در صورتی که امکانات این شهر با امکانات سایر شهر های اروپایی برابری می کند. مزیت بعدی مربوط به هزینه های پایین زندگی در استانبول می باشد که با وجود جذابیت و زیبایی که این شهر دارد و کاملاً قابل مقایسه با سایر شهر های اروپایی می باشد هزینه های زندگی در مناطق استانبول بسیار پایین تر از شهرهای اروپایی است. برای خرید ملک در استانبول میتوانید که با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین نحوه راهنمایی کنند.

برای خرید ملک در استانبول میتوانید با کارشناسان ما در املاک پوریا تماس حاصل فرمایید.

تلفن‌های تماس : 905387320322+

سوالات متداول

دریافت مشاوره آنلاین به چه صورت میباشد؟

برای مشاوره انلاین می توایند به واتساپ  905387320322+  پیام دهید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه