• خانه
 • بلاگ
خرید خانه مسکونی در ازمیر

خرید خانه مسکونی در ازمیر با بهترین قیمت

ازمیر یکی از شهرهایی است که در ترکیه واقع شده است و جزو بهترین گزینه های خرید ملک در استانبول به حساب می آید. بسیاری از افراد علاقه زیادی دارند تا به اینجا سفر کنند. بعضی دیگر بعد از سفر به این شهر جذاب تصمیم می گیرند که خانه های مسکونی در ازمیر بخرند تا بتوانند به طور دائمی اقامت بگیرند. این روزها گرمای مهاجرت از ایران در سال های اخیر شتاب بیشتری گرفته است و به خوبی مشخص است که این امر ناشی از مشکلات اقتصادی ایران و عدم احساس امنیت خانوادگی و رفاه انسانی است. مردم ایران به چند دلیل همواره ترکیه را بهترین مقصد گردشگری و حتی خرید خانه می دانند، از جمله:

 • برای ورود به ترکیه نیازی به اخذ ویزا نیست
 • نزدیکی زبان ترکی آذری به ترکی استانبولی
 • فاصله نزدیک و زمان کوتاه پرواز
 • قیمت مناسب لباس و غذا
 • مردم بومی به گرمی با گردشگران برخورد می کنند
 • شرایط مناسب برای اقامت
 • امکان بازگشایی حساب بین المللی
 • امکان ثبت شرکت با فعالیت های بین المللی و بسیاری مسائل دیگر

خرید خانه مسکونی در ازمیرراهنمای خرید خانه مسکونی در ازمیر

اگر دوست دارید در شهری آرام و به دور از هیاهو زندگی کنید، کافی است که یک سر به ازمیر بزنید. شما در این شهر می توانید به راحتی سرمایه گذاری کنید. هزینه های پایین و سطح کیفیت زندگی مناسب از دیگر مزیت های زندگی در ازمیر است. در سال های اخیر خرید و فروش ملک در ترکیه افزایش پیدا کرده است، همچنین بهترین مقصد برای سرمایه گذاران می باشد.

خرید خانه در ببک استانبول با بهترین قیمت و مشاوره رایگان قبل از خرید

یکی از فاکتورهای مهمی که هنگام خرید خانه باید به آن دقت کنید پیش بینی هزینه های ماهانه شما است؛ همچنین سلیقه شما در انتخاب خرید خانه مسکونی در ازمیر تاثیرگذار است. با این حال بهتر است بر اساس بودجه مورد نظر خود تصمیم به خرید کنید. محله هایی را باید انتخاب کنید که به محل کار و امکانات رفاهی نزدیک تر باشد.

دانشگاه های معتبر در ازمیر وجود دارد. اگر قصد مهاجرت به ترکیه دارید، ازمیر یکی از بهترین شهرهایی است که باید آن را در نظر داشته باشید؛ همچنین برای کسانی که دوست دارند از ایران زیاد دور نشوند نیز انتخاب مناسبی است؛ چون فاصله تهران تا ازمیر حدود ۳ ساعت است. شما می توانید ملک های واقع در ترکیه را به صورت قسطی یا با وام های بانکی بخرید.

خرید خانه مسکونی در ازمیر
خرید خانه مسکونی در ازمیر

مزایای خرید خانه مسکونی در ازمیر

یکی از مزیت های خرید خانه مسکونی در ازمیر امنیت عمومی بالای آن است. این شهر معمولا ترافیک های کمی دارد و آرامش و سکوت بیشتر حس می شود. هوای پاک و هزینه های مناسب از دیگر مزایای ازمیر است. مردم ترکیه افرادی مهمان نواز هستند و شما می توانید احساس راحتی کنید. تحصیل در ازمیر از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. اگر بتوانید شهروند ترکیه به حساب بیایید، از بیمه درمانی می توانید استفاده کنید.

قیمت خرید خانه در ساریر استانبول همراه با فایل های جدید و نوساز

اگر نگران سرمایه خود هستید بهتر است بدانید که قوانینی برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی وجود دارد. از دیگر مزیت های خرید خانه مسکونی در ازمیر این است که مراکز خرید و امکانات رفاهی در این شهر دیده می شود. این شهر نسبت به شهرهای دیگر ترکیه مانند استانبول، هزینه زندگی ۱۹٪ کمتر است.

قیمت خرید خانه در ازمیر

قیمت خرید خانه در شهرهایی مانند ازمیر به موارد مختلفی بستگی دارد. منطقه، کیفیت ساختمان مسکونی و نوع ملک روی قیمت تاثیر می گذارد. شما با سرمایه اولیه ۶۰۰۰۰۰ لیر می توانید برای خرید خانه مسکونی در ازمیر اقدام کنید. اگر جزء کسانی هستید که برایتان مهم است تا این ملک، ویلایی باشد، باید سرمایه اولیه 1500000 لیر را در نظر داشته باشید. شما می توانید در مناطقی از جمله کارشیاکا، بستانلی، ماوی شهیر و بورنوا ملک بخرید.

ازمیر امکانات رفاهی از جمله بیمارستان، مدرسه، دانشگاه های معتبر و مراکز خرید متعددی دارد. بسته به این که ملک خود را در کجای ازمیر می خرید، روی قیمت خانه تان تاثیر دارد. طبیعتا هر چقدر خانه مورد نظر شما نزدیک مراکز رفاهی باشد، هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.

ازمیر کجاست؟

ازمیر یکی از شهرهای گردشگری ترکیه است. آب و هوای این شهر به لطف دریای مدیترانه معمولا آفتابی می باشد. جالب است بدانید از کل سال، ۳۰۰ روز هوا آفتابی بوده و معروف به شهر الماس اژه است. این شهر طبیعت های زیبایی دارد و شما می توانید آثارهای تاریخی را نیز ببینید. رفاه و فرهنگ بالای ازمیر آن را تبدیل به یک مکانی مناسب برای اقامت کرده است.

منطقه هایی که در ازمیر برای سرمایه گذاری مناسب می باشد شامل برنوا، کارشیاکا، گوزل باغچه و ماویشهیر است. ازمیر جزء مدرن ترین شهرهای ترکیه به حساب می آيد. استان هایی چون آیدین، مانیسا و بالیکسیر همسایه های اطراف ازمیر هستند. بندر معروف ازمیر قدمت ۸۵۰۰ ساله دارد و بیش از ۳۲ تمدن متفاوت در این قسمت نقش داشته باشد.

خرید خانه مسکونی در ازمیرخرید آپارتمان دست دوم در ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است و شما می توانید آپارتمان های مختلفی پیدا کنید. در این شهر شما می توانید برای خرید آپارتمان دست دوم اقدام کنید. معمولا شروع قیمت آپارتمان ها از ۶۰ هزار دلار شروع می شود. کیفیت سطح زندگی و رفاه از عواملی است که روی قیمت آپارتمان ها اثر می گذارد همان طور که می دانید ازمیر شهری است که خط ساحلی ۶۲۶ کیلومتری دارد و هر چه آپارتمان هایی که نزدیک به دریا باشد را انتخاب کنید، هزینه بیشتری نیز باید پرداخت کنید.

ازمیر شهری با جمعیت جوان است و هر ساله رشد صعودی را تجربه می کند. کسانی که به دنبال اقامت های یکساله هستند، با اجاره کردن آپارتمان می توانند به این نوع از اقامت دست پیدا کنند. کسانی که می خواهند به صورت موقت در ترکیه تحصیل کنند، بهتر است که آپارتمان های دست دوم پیدا نمایند. همچنین اگر جزء مهاجرانی هستید که می خواهید هزینه های خود را کنترل کنید و آنها را کاهش دهید، آپارتمان و خانه های دست دوم گزینه مناسبی هستند.

خرید خانه ویلایی

در ازمیر خانه های ویلایی زیادی وجود دارد که رو به دریا هستند و شما می توانید از سکوت و آرامش دریا از ویلایتان لذت ببرید. همچنین ویلاهایی که رو به کوه باشند نیز در ازمیر پیدا می شود. با این حال بهتر است بدانید که هزینه و قیمت خانه های ویلایی از آپارتمان ها بیشتر است. معمولا از ۱۵۰ هزار دلار می توانید در ازمیر چنین خانه هایی را پیدا کنید. این خانه ها امکانات زیادی دارند و شما می توانید به همراه خانواده خود روی آنها سرمایه گذاری کنید. متاسفانه برای خریداران خارجی چندین محدودیت وجود دارد که در زیر آمده است:

 • هر فردی فقط می تواند ۳۰هکتار از زمین های دولت ترکیه را بخرد.
 • در مناطق ارزی یا امنیتی حق خرید ویلا ندارند.
 • سرمایه گذاران باید حداقل تا دو سال بعد برنامه توسعه و گسترش خود را ادامه دهند.
 • سه مالک قبلی ویلا نباید یک فرد خارجی باشد.

قیمت خانه روستایی در ازمیر

بعضی از مهاجران ترجیح می دهند در مناطق روستایی ازمیر به ادامه زندگی خود بپردازند. بعضی از افراد تنها هدفشان از خرید خانه مسکونی در روستاهای ازمیر، گرفتن اقامت است؛ اما باید بدانید بلافاصله بعد از خرید خانه شما نمی توانید اقامت ترکیه را بگیرید، بلکه باید حداقل به مدت یک سال در روستاهای ترکیه سکونت کنید تا بتوانید بر اساس قوانین مهاجرت ترکیه، اقامت بگیرید.

قیمت خرید خانه در ازمیر به پول ایران

قیمت خرید خانه مسکونی در ازمیر به پول ایران از سه میلیارد تومان شروع می شود و شاید ابتدا فکر کنید که می توانید خانه یا آپارتمان های کوچک در بعضی از مناطق ازمیر را خریداری کنید در صورتی که اینگونه نیست. این میزان از پول معمولا برای خانه های ۵۰ متری صورت می گیرد. در سال ۲۰۲۳ قیمت هر متر مربع برای خرید خانه در شهر ازمیر، حدود 9500 لیر در نظر گرفته شده است.

٪ نظر

  • سلام وقت شما بخیر
   قیمت خانه‌های روستایی در استانبول بستگی به موقعیت جغرافیایی، امکانات و اندازه خانه متفاوت است. اما به طور معمول، قیمت خانه‌های روستایی در استانبول در حدود ۱۰۰ هزار یورو تا ۳۰۰ هزار یورو متغیر است. همچنین شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 0905387320322

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه