• خانه
  • بلاگ
خرید خانه در باکرکوی استانبول

خرید خانه در باکرکوی استانبول با بهترین قیمت

خرید خانه در باکرکوی استانبول

منطقه باکرکوی یکی از مناطق بسیار ارزشمند و مهم استانبول است که سطح اجتماعی بالایی دارد و جزو بهترین گزینه ها برای خرید آپارتمان در استانبول و به شمار می آید. وجود امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری در این منطقه سبب شـده تا خرید خانه در باکرکوی استانبول مد نظر خریداران قرار بگیرد. این منطقه دارای ساختمان های مسکونی لوکس است، همچنین به علت چشم انداز دریا و ویژگی های طبیعی دیگر نظیر آب و هوای معتدل و مناظر طبیعی بسیار زیبا جزو بهترین مناطق برای خرید خانه در استانبول محسوب می شود.

مزایای خرید خانه در باکرکوی استانبول

منطقه باکرکوی در استانبول یکی از مناطق لوکس و معروفی است که در بخش اروپایی استانبول قرار گرفتـه است. این منطقه مراکز گردشگری زیاد مانند مراکز خرید متعدد، رستوران ها و بازارهای پر تردد دارد. همچنین محله باکرکوی در ساحل دریای مرمر واقع شـده و به داشتـن امکانات رفاهی و درمانی بسیار زیاد مشهور است که همین امر باعث شـده تا خرید خانه در باکرکوی استانبول یکی از انتخاب های اکثر افراد باشد

بهترین سایت خرید خانه در استانبول

منطقه باکرکوی یکی از مناطق بسیار ارزشمند و مهم استانبول است که سطح اجتماعی بالایی دارد. وجود امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری در این منطقه سبب شـده تا خرید خانه در این منطقه مد نظر خریداران قرار بگیرد. این منطقه دارای ساختمان های مسکونی لوکس است، همچنین به علت چشم انداز دریا و ویژگی های طبیعی دیگر نظیر آب و هوای معتدل و مناظر طبیعی بسیار زیبا جزو بهترین مناطق برای خرید خانه در استانبول محسوب می شود.

این منطقه یکی از مناطق قدیمی استانبول محسوب می شود که بسیار پیشرفته و توسعه یافتـه می باشد. در حقیقت خرید خانه در باکرکوی استانبول مزیت های دیگری هم دارد؛ چرا که این منطقه علاوه بر داشتن مراکز خرید و بازارهای پر جنب و جوش و متعدد دارای امکانات متنوع دیگری نیز می باشد.

امکانات جذاب خرید خانه در باکرکوی استانبول

به عنوان مثال کسانی که علاقه زیادی به مسابقات اسب سواری دارند، باید بدانند که یکی از مهمترین امکانات منطقه باکرکوی میدان اسب سواری ولی افندی است که جزو بزرگ‌ ترین مسیر مسابقه اسب سواری کشور ترکیه محسوب می شود.

از دیگر امکانات مهم باکرکوی می توانیم به فانوس دریایی، موزه هوانوردی، عمارت دریایی فلوریا همچنین ورزشگاه دو میدانی اشاره کنیم. این منطقه به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی زیاد توجه علاقه مندان به طبیعت را به خود جلب کرده است.

به طور کلی کسانی که قصد خرید خانه در شهر استانبول را دارند می توانند با خرید خانه در باکرکوی از امکانات بی نظیر، جاذبه های گردشگری، چشم اندازهای طبیعی، ساختمان های نوساز و بزرگ، خدمات درمانی رایگان و مجهز ترین آپارتمان های منطقه باکرکوی بهره بگیرند.

خرید خانه در باکرکوی استانبولراهنمای خرید خانه در باکرکوی استانبول

خرید خانه در استانبول برای بسیاری از افراد دردسر های زیادی به همراه دارد، چرا که با مناطق مهم و ارزشمند استانبول آشنایی ندارند. یکی از مناطق ارزشمند استانبول منطقه باکرکوی نام دارد. لذا اگر به فکر سرمایه گذاری هستید بهترین کاری که می توانید انجام دهید خرید خانه در منطقه باکرکوی استانبول است.

منطقه باکرکوی در بین سرمایه گذاران محبوبیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که یک منطقه بسیار عالی برای سکونت می باشد. توجه داشته باشید که با خرید ملک در استانبول می توانید جزو شهروندان ترکیه محسوب شوید؛ بنابراین خرید خانه در این منطقه یک موقعیت بسیار عالی برای شما محسوب می شود.‌

راهنمای جامع خرید خانه در نیشانتاشی استانبول

عواملی نظیر داشتـن طبیعت زیبا و چشم اندازهای طبیعی، دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و کلیه امکانات رفاهی و اجتماعی سبب شـده تا این منطقه جزو بهترین مناطق استانبول برای خرید خانه محسوب شود.

خرید خانه در باکرکوی استانبولقیمت خانه در باکرکوی

پارامتر های زیادی بر قیمت خرید خانه در باکرکوی استانبول تاثیر می گذارند. به عنوان مثال متراژ خانه، تعداد اتاق خواب ها، نوساز بودن خانه، نورپردازی، تعداد تراس، استخر، سونا، جکوزی و سایر امکاناتی که در ساختمان های مسکونی وجود دارد می تواند بر روی قیمت خانه موثر باشد.

فایل های جدید خرید خانه مسکونی در ازمیر

علاوه بر این چشم انداز و موقعیت مکانی جزو پارامتر های موثری هستند که قیمت خانه در باکرکوی استانبول را متغیر کرده اند. به طور کلی باید توجه داشته باشید که قیمت خرید خانه در این منطقه نسبت به کشور های دیگر بسیار ارزان تر می باشد؛ بنابراین خرید خانه در باکرکوی استانبول یک موقعیت بسیار عالی برای کسانی است که قصد سرمایه‌ گذاری دارند.

خرید خانه در باکرکوی استانبولباکرکوی کجاست؟

منطقه باکرکوی که در قسمت غربی شهر استانبول واقع شـده و جزو بهترین مناطق برای خرید خانه است؛ زیرا این منطقه مسکونی دارای فرهنگ غنی است و ساکنان آن دارای سطح اجتماعی و فرهنگ بالا می باشند. این منطقه هم برای گردشگران و برای کسانی که قصد خریـد خانه دارند بهترین منطقه در استانبول محسوب می شود.

باکرکوی دارای ۱۵ محله مسکونی پیشرفته می باشد که بعضی از آن شامل یشیل کوی، آتاکوی و سلتیک کوی و غیره هستند. در این منطقه مسکونی پیشرفته برج های بزرگ مسکونی، بازار های سنتی، هتل های لوکس و پاساژ های متعدد است. منطقه باکرکوی به مرکز شهر نزدیک می باشد و این سبب شـده تا خرید خانه در باکرکوی استانبول یک موقعیت بسیار عالی باشد.

در این منطقه خدمات آموزشی زیادی ارائه می‌ شود که شامل مدارس، بهترین دانشگاه های استانبول، موسسات زبان و غیره است. باکرکوی امکانات تفریحی زیادی برای کودکان و خانواده ها دارد که شامل بهترین کافه و رستوران های محلی و پارک های تفریحی می باشد.

خرید خانه در باکرکوی استانبولموقعیت باکرکوی

منطقه باکرکوی با مساحت حدود ۲۹ کیلومتر مربع در بخش ساحلی استانبول واقع شـده است. خانه هایی که در این منطقه وجود دارند کاملا نوساز و به دور از منطقه فقیر نشین قرار دارند. این منطقه مشرف به دریا است به همین جهت دارای آب و هوای مرطوب می باشد. آب و هوای مدیترانه ‌ای باکرکوی این منطقه را به مقصدی برای گردشگران تبدیل کرده است.

بهترین قیمت خرید خانه در ساریر استانبول

باکرکوی به دلیل داشتن چشم اندازهای خیره کننده مشرف به دریا بهترین منطقه برای خرید خانه محسوب می شود. همچنین این منطقه  زیبا در امتداد ساحل طولانی دریای مرمره قرار دارد. کسانی که علاقه زیادی به دریا و ساحل دارند می توانند با خرید خانه در باکرکوی استانبول چشم اندازی رو به دریا داشته باشند. این منطقه قدیمی یک چهارم استانبول را تشکیل می دهد.

در جنوب باکرکوی دریای مرمره و در غرب آن منطقه زیتین برنو قرار دارد. به طور کلی اگر بخواهیم مزایای منطقه باکرکوی را در چند جمله شرح دهیم می‌ توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این منطقه دارای سواحل طولانی در دریای مرمره می باشد، آب و هوای صاف با زمستان های سرد و تابستان های گرم دارد و دارای جاذبه های گردشگری است که در شهر های دیگر کمتر دیـده می شود.

سرمایه گذاری با خرید خانه در باکرکوی

یکی از معروف ترین و بزرگترین شهر های کشور ترکیه استانبول است. این شهر دارای محله های معروف می باشد که به دلیل داشتـن جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی، درمانی و اجتماعی  معروف شـده ‌اند.‌

شهر باکرکوی یکی از محله های ساحلی معروف استانبول است  که به دلیل داشتن جاذبه‌ های منحصر به فرد گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌ کند. همچنین از آنجایی که منطقه باکرکوی دارای شبکه حمل و نقل عمومی، فرودگاه بین المللی و مراکز مهم دیگر، به اضافه ساختمان هایی با سبک معماری جذاب است از نظر سرمایه گذاری بهترین گزینه محسوب می شود.

قیمت به روز خرید خانه در ببک استانبول

یکی از موضوعات مهمی که اهمیت خرید خانه در باکرکوی استانبول را افزایش می دهد سرمایه‌ گذاری است.‌ همه ما می دانیم که با خرید خانه در منطقه باکرکوی استانبول می توانیم سرمایه گذاری کنیم و جزو شهروندان این شهر جذاب و زیبا شویم؛ بنابراین با خرید خانه در این منطقه از استانبول می تواند زندگی ایده آل و دلخواه خود را داشته باشید.

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد برای سرمایه‌ گذاری ترجیح می‌ دهند در شهر استانبول که یکی از بزرگترین و معروف ترین شهر های ترکیه محسوب می شود ملک خریداری کنند. این شهر دارای منطقه های بسیار مهم و معروف می باشد که ساختمان های مسکونی زیاد دارند. یکی از این مناطق باکرکوی است که دارای جاذبه‌ های گردشگری و چشم انداز های طبیعی زیبا و منحصر به فرد، امکانات رفاهی درمانی و فرهنگی و غیره است. به طور کلی سرمایه گذاری با خرید خانه در باکرکوی استانبول مزایای بسیار زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه